Haberler

Marvel’ın Süper Kahramanları Disneyland’e Taşınıyor

Marvel Studios ve Marvel Theme Entertainment ile ortak çalışma yapan Disney, Marvel’ın süper kahramanlarını California, Paris ve Hong Kong’taki eğlence parklarına taşıyor.

Star Wars: Galaxy’s Edge‘in Disneyland’e taşınmasının üzerinden bir yıl geçmişti ki Marvel da sokağın ilerisine taşınmaya karar verdi. Marvel Studios, iki yıl içerisinde süper kahramanların California, Paris ve Hong Kong’daki Disney tema parklarına geleceğini duyurdu.

Iron Man, Thor, Captain America, Spider-Man, Black Panther, Hulk, Hawkeye, Guardians of Galaxy ekibi, Doctor Strange, Ant-man, The Wasp ve Black Widow‘un bulunacağı Marvel’ın Disney California Adventure‘daki alanı için çalışmalara Bug’s Life bölümünün kapatılmasıyla başlandı. Ancak söylentiler Marvel için daha geniş bir alanın açılacağı yönünde.

Marvel tarafından ‘Daha büyük bir evrenin parçası oluyorsunuz’ sloganı ile tanıtımı yapılan yeni süper kahraman temalı bölüm 2020 yılında ziyaretçilere açılacak. O kadar beklemek istemeyen Marvel hayranlarını düşünen Disneyland, Paris’te bu yaz özel bir bölüm hazırlayacak. Iron Man, Thor, Captain America, Spider-Man, Star-Lord ve Black Widow bu yaz 10 Haziran – 30 Eylül tarihleri arasında Disneyland Paris‘te ziyaretçileri bekliyor olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.