Haberler

Mark Hamill’den Star Wars’a Veda Mektubu

1977 yılında sinemada izleyiciyle buluşan ve sonrasında büyük bir hayran kitlesine kavuşan Star Wars‘ta bir dönem geride kaldı. Luke Skywalker‘ı canlandıran Mark Hamill de Star Wars’a veda için küçük bir yazı kaleme aldı.

Çekimlerin 1976 yılında başladığını düşünürsek 44 yıl boyunca bu evrenin bir parçası olarak ana karakter Luke Skywalker‘a hayat veren Mark Hamill, Star Wars ile vedalaştı. Star Wars: The Rise of Skywalker filmiyle Skywalker Efsanesi sonlandı.

Mark Hamill, mektubunda şunları yazdı;

Ne muhteşem bir yolculuktu.

1976 yılına dönersek; Carrie, Harrison ve ben, “The Adventures of Starkiller, Whills’in Günlüğünden alıntıdır, Saga I: The Star Wars,” filmindeki rollerimiz için deneme çekimindeydik. Bu küçük uzay filminin inanılmaz zengin ve yaratıcı maceralara dönüşüp tüm Skywalker hikayesini anlatacağını bilemezdik. Bazılarınız için macera, Star Wars’u hayatlarınıza davet ettiğiniz, sadece sayılı tiyatroda izleyebildiğiniz koltuklarınızda, bizimle birlikte 40 yıldan uzun bir zaman önce başladı. Bazılarınız ise; Anakin’in karanlık tarafa düştüğü efsanede veya yeni nesil kahramanların olduğu son üçlemede, yolda bize katıldılar.

Bir defasında Carrie’nin dediği gibi, Star Wars aslında aile ile ilgili ve zaman içerisinde biz de öyle olduk. Tek bir hikayeyi deneyimleyen ve asıl değerleri taşıyan tek, kocaman bir topluluk. Star Wars galaksisine yeni katılan veya uzun süredir tutkulu bir hayransanız da, uzun süreli hevesiniz için size en derin teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca George’un çok uzak galaksisi; yeni hikayeler, kahramanlar, düşmanlar, aksiyon, romantizm ve Güç ile devam edecektir.

Güç sizinle olsun… her zaman!

Star Wars’un ilk üçlemesi ve son üçlemesinde izlediğimiz Mark Hamill, daha pek çok yapımda oyuncu ve ses sanatçısı olarak karşımıza çıkmış olsa da muhtemelen sinema tarihi ve izleyiciler onu hep Luke Skywalker olarak hatırlayacaklar.

Biz de sana çok teşekkür ederiz Mark!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars Episode VIII - Dubrovnik Çekimleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.