Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Ön Gösterimine Davetlisiniz!

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Ön Gösterimine Davetlisiniz!

Fantastik bir efsane beyaz perdede yerini alıyor. Kral Arthur: Kılıç Efsanesi, yepyeni bir Arthur macerasını sinemaya taşıyor. Peki bu fantastik filmi herkesten önce izlemeye ne dersiniz?

FRPNET olarak Kral Arthur: Kılıç Efsanesi ön gösterimine, toplamda 5 kişiye çift kişilik bilet hediye ediyoruz. Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures sizleri KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ filminin Özel Gösterimine davet ediyor!

 

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler ise çok basit;

  • Facebook sayfamızda yaptığımız paylaşımın altına bir arkadaşınızın adını etiketleyin.
  • Facebook’tan yaptığımız bu paylaşımı kendi profilinizde Herkese Açık şekilde paylaşın.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminin ön gösterimi 10 Mayıs tarihinde akşam saatlerinde İstanbul – Levent’te olacaktır. Detaylı bilgiler, kazananlara davetiyeleri ile birlikte iletilecektir. Kazananlar 9 Mayıs günü Facebook sayfamızdan duyurulacaktır. 

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ

“King Arthur: Legend of the Sword”

Ünlü yönetmen Guy Ritchie dinamik tarzını, epik, aksiyon-macera filmi “Kral Arthur : Kılıç Efsanesi” ile birleştiriyor. Filmin başrolünde Charlie Hunnam yer alıyor. Film Kral Arthur’un ikonik kılıcı Excalibur’un efsanesini ve Arthur’un sokaklardan, tahta yolculuğunu konu alıyor.

Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern (Jude Law) taç giyer. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiç bir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.

İlginizi Çekebilir  MTV Film Ödülleri 25. Kez Sahiplerini Buldu

Hunnam (FX’te “Sons of Anarchy”) ve Oscar adayı Law (“Cold Mountain,” “The Talented Mr. Ripley”) ile birlikte filmin diğer oyuncuları; Astrid Bergès-Frisbey (“Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”) Mage rolünde; Oscar adayı Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “In America”) Bedivere rolünde; Aidan Gillen (HBO’nun “Game of Thrones”) Goosefat Bill rolünde; ve  Eric Bana (“Star Trek”) Arthur’un babası kral Uther Pendrago rolünde yer alıyorlar.

Guy Ritchie (“The Man from U.N.C.L.E.,” “Sherlock Holmes” filmleri) tarafından yönetilen flmin senaryosu Joby Harold (“Awake”), Guy Ritchie & Lionel Wigram’a ait. Hikayesi ise David Dobkin (“The Judge”) ve Joby Harold tarafından yazıldı.  Filmin yapımcılığını Oscar ödüllü Akiva Goldsman (“A Beautiful Mind,” “I Am Legend”), Joby Harold, Tory Tunnell (“Awake,” “Holy Rollers”), “The Man from U.N.C.L.E.” ve “Sherlock Holmes” filminin yönetmenlerinden Steve Clark-Hall, Guy Ritchie ve Lionel Wigram ile birlikte üstleniyorlar. David Dobkin ve Bruce Berman filmin yönetici yapımcılığını üstleniyor.

Ritchie’nin kamera arkası yaratıcı ekibinde iki kez Oscar adayı görüntü yönetmeni John Mathieson (“Gladiator,” “The Phantom of the Opera”), Oscar adayı yapım tasarımcısı Gemma Jackson (“Finding Neverland”), editör James Herbert (“The Man from U.N.C.L.E.,” “Edge of Tomorrow”), kostüm tasarımıcısı Annie Symons (Masterpiece Theater’s “Great Expectations”), makyaj ve saç tasarımcısı Christine Blundell (“Mr. Turner,” “Sherlock Holmes” filmleri), ve Oscar adayı VFX süpervizörü Nick Davis (“The Dark Knight”) yer alıyorlar. Filmin muziği Daniel Pemberton (“The Man from U.N.C.L.E.”)’a ait.

İlginizi Çekebilir  Gen Con'un 50. Yılında Dungeons and Dragons Müzesi

Warner Bros. Pictures., Village Roadshow Pictures işbirliği ile, bir Weed Road/Safehouse Pictures Production, bir  Ritchie/Wigram Production yapımı, bir Guy Ritchie  filmi ‘’Kral Arthur: Kılıç Efsanesi”ni sunar. Filmin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment Company olan Warner Bros. Pictures tarafından, belirli bölgelerde ise Village Roadshow Pictures. tarafından gerçekleştirilecek.

www.kiralarthurkilicefsanesi.com

Uyarı: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Özel Gösterimi Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz. 

© 2017 Warner Bros. Ent. Tüm Hakları Saklıdır.