Haberler

KONTAKT 2 Açıklandı!

kontakt-2-logo

Geçen sene 26 Kasım tarihinde düzenlenen ve ülkemizde en çok katılım sağlanan FRP ve cosplay etkinliği ikinci kez düzenleniyor.

FRPNET’in de sponsor olduğu bu fantastik etkinlik, daha önce de duyurduğumuz üzere 30 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında olacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olan etkinliğin detayları şu şekilde;

KONTAKT yeniden karşınızda! Hem de bu sefer iki gün! İki katı KONTAKT, iki katı eğlence!

kontakt2-duyuru-teaser30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde buluşuyoruz!

KONTAKT öğrencilerin, her yaştan bağımsız kültür etkinlikleriyle ilgilenenlerin, FRPNET’in, Wizards of İstanbul üyelerinin ve çok daha fazlasının katılımıyla; Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sağladığı 3000 metrekareden büyük bir alanda ve yüzlerce katılımcıyla gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en geniş çaplı alt kültür etkinliğidir.

Etkinlik alanında ağırlıklı olarak FRP oynanacak, cosplay yapılacak ve yarışmalar düzenlenecektir. Cumartesi günü kendi cosplay yarışmamız, Pazar günü ise EuroCosplay etkinliğinin ön elemeleri olacaktır. Pazar günkü yarışmayı kazanan talihli katılımcımız, Londra’daki EuroCosplay yarışmasına katılmaya hak kazanacaktır!

Türkiye’de alt kültür alanında edebiyat, oyun, kostüm gibi yazılı, görsel, etkileşimli her türlü faaliyet ile tanışmak isteyen her yaştan insanı KONTAKT’a bekliyoruz. Türkiye’nin alt kültür alanında üretim yapan oyun geliştiricileri, yayınevleri, çizerleri, yazarları ve daha niceleriyle tanışma imkanı da KONTAKT’ta sizleri bekliyor!

30 Haziran-1 Temmuz’da gerçekleşecek olan convention kâr amacı gütmemektedir. Güvenliğin sağlandığı, yiyecek ve içecek konusunda rahat edeceğiniz etkinliğe katılım biletlidir, bilet ücreti iki gün için 15 TL’dir ve bu para tamamen etkinlik masrafları için harcanacaktır. YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne Aksaray-Havaalanı(M1) metrosu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı ulaşım ve bilgiler için sayfamıza uğrayın: https://www.facebook.com/altkultur.KONTAKT

Ayrıca KONTAKT 2‘nin Facebook’taki etkinlik sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/events/409657632407173/

Tüm fantastik kurgu, FRP, anime, cosplay ve oyun severlerin katılacağı bu etkinliği kaçırmayın. İlk etkinliği kaçıranlar çok üzüldü, siz de üzülmeyin. Pek çok yazar ve çizerle de tanışma imkanı bulacaksınız.


Daha Büyük Görüntüle

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İzmirCon 2013 / 23-24 Mart

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.