Haberler

Fantasy Flight Games, Fury of Dracula İçin Masaya Oturuyor

fury-of-dracula-banner

Star Wars, Arkham Horror ve Warhammer ürünleriyle tanıdığımız Fantasy Flight Games, Fury of Dracula’yı bir kez daha oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor.

Oyunun üçüncü düzenlemesi için kolları sıvayan Fantasy Flight Games, oyunculara önceki oyunlara göre yenilenmiş ve gereksiz ayrıntılardan arındırılmış bir oyun deneyimi vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Oynanışın yanı sıra, şirket oyunun görsellerine de el atarak oyunu günümüz standartlarına yaklaştırıyor. Henüz oyunu oynama fırsatımız olmadı ama görseller gerçekten göz alıcı. Hem teknik bakımdan, hem de oyunun oyuncuya vermeye çalıştığı gotik atmosferi desteklemek açısından, her görsel başarılı birer materyal haline getirilmiş.

fury-of-dracula-harita

Fury of Dracula, ekip çalışmasını ve keşfi bir araya getiren bir oyun.  Beş kişilik oyunda oyuncuların bir kısmı Abraham Van Helsing, John Seward, Mina Harker ve Arthur Goldaming rollerini üstlenerek bir takım halinde Dracula’nın arkasında bıraktığı ipuçlarını takip ederek vampiri öldürmeye çalışırken, diğer oyuncu da Dracula olarak hem Avrupa’ya hükmetmeye hem de peşindeki avcıları ortadan kaldırmak için mücadele veriyor.

Fury of Dracula, önümüzdeki kış oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Sherlock Yapımcılarının Dracula Dizisinden İlk Kareler Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu