Haberler

Eye Of The Beholder: The Art Of Dungeons & Dragons Belgeseli Geliyor

FRP kitaplarında en çok hoşuma giden şeylerden birisi de kullanılan görseller ve çizimlerdir. Bir grup sanatçının ve hayalperestin FRP dünyalarındaki fantastik yaratıkları, yerleri, karakterleri ve eşyaları çizmeleri hep ilgimi çekmiştir. Rahatlıkla söyleyebilirimki Dungeons & Dragons kitapları da bu alanda en başarılı olanlardan. Özellikle 5th Edition kitapları çizim ve görsel açısından daha başarılı olamazdı.

Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons belgeseli ise tarihin en popüler oyunlarından birisinin mutfağına bir göz atmamıza izin veriyor ve D&D’nin o muhteşem sanat eserlerinin nasıl ortaya çıktığını gösteriyor bizlere.

Cavegirl Productions ve X-Ray Films tarafından yapılan belgesel, tüm FRP severlerin en azından 1-2 kez oynadığı D&D dünyasını daha iyi anlamamıza yardımcı olan o çizimlerin tarihini, etkisini ve nasıl yapıldıklarını keşfe çıkartıyor. Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons, çok sayıda D&D çizerini, yapımcısını, yazarını ve hayranını ve onların hikayesini bizlere sunuyor. Henüz yapım aşamasında olan belgeselin ise 2018 yazında yayınlanması bekleniyor.

İşte belgeselin tanıtım videosu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gnomlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.