Son Haberler
Anasayfa » Haberler » En Sevilen Stormtrooper’ın Figürü Çıkıyor

En Sevilen Stormtrooper’ın Figürü Çıkıyor

tr-8r-2-banner

Star Wars: The Force Awakens’ı çeken Disney, muhtemelen hiç ummadığı bir yerden hayranların sevgisini kazanmayı başardı.

Rey, Finn, Kylo Ren gibi yeni karakterler dışında bir de izleyicilerin sempatisini kazanmak için araya BB-8 sokuşturdular ama izleyiciler, hepsinden ziyade o Stormtrooper’a hayran oldular: TR-8R

Sosyal medya, son zamanlarda Finn’e “Traitor” (Hain) diye seslenip elindeki kalkan ve lazer tüfeğini fırlatıp şok batonunu çeken badass Stormtrooper ile çalkalanıyor. Kısacası Disney, karakter sevdirme konusunda beklenmeyeni başardı.

tr-8r-gif

Film zamanında çıkan Stormtrooper oyuncaklarından bir tanesinin elinde sadece şok baton ve kalkan vardı. Diğer oyuncak Stormtrooperlar’ın elinde lazer tüfeği varken bu farklıydı. Fakat şimdi dünyaca ünlü figür markası Hot Toys, Finn ve TR-8R’yi karşı karşıya getiriyor ve 1/6 ölçekli harika figür setini sunuyor.

tr-8r-finn-figure

TR-8R figürü tek başına satılmıyor. Figür setinin adı, “Finn & First Order Riot Control Stormtrooper“. TR-8R figürünün hem kalkan ve lazer tüfeği hem de şok batonu var. Figür setini dilediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Gönül isterdi ki şuradaki gibi baton çeviren bir figür de çıksa.

İlginizi Çekebilir  Pixar, Star Wars Filmi Yapmaya Hazırlanıyor

tr-8r

Herkes Chrome Trooper Captain Phasma’nın yeni Boba Fett olarak Boba Fett gibi bir hayran kitlesi kazanmasını beklerken TR-8R’nin hayran kitlesi her geçen gün artıyor.

Finn & First Order Riot Control Stormtrooper figür setinin Haziran 2016 sonunda çıkması bekleniyor. Setin fiyatı ise 359 dolar. Sideshow maalesef internet üzerinden Türkiye’ye satış yapmıyor ancak 2016 yaz dönemi sonuna doğru figür satan hobi mağazalarında bu seti bulabiliriz.

Figür setinin fotoğrafları şu şekilde: