Haberler

Elite: Dangerous, Carrie Fisher’ın Anısını Yaşatacak

2016 yılının son günlerinde kaybettiğimiz Carrie Fisher’ın anısını yaşatmak için Elite: Dangerous’a eklenecek yeni istasyona ünlü oyuncunun ismi verilecek.

2016 yılının genel anlamda bizler için iyi geçmediğini açıkça söyleyebilirim sanırım. Bir de madalyonunun öteki yüzünde sevdiğimiz birçok ünlü oyuncuyu ve sanatkarı kaybettik. Yılın son kayıplarından biri de Star Wars’taki Leia rolüyle ünlenmiş Carrie Fisher‘dı.

Fisher’ı sonrasında kamera önünde çok görmedik ama kamera arkasında senaryo yazarlığı ve danışmanlığı yaptığını biliyoruz. Ünlü oyuncunun ölümünün ardından Star Wars: The Old Republic’ta milyonlarca oyuncu Fisher’a saygılarını göstermek amacıyla oyun içerisinde toplanmıştı.

Elite: Dangerous geliştiricileri de bu ünlü ismin hatırasını saklamaya karar verdiklerini açıkladılar. Oyuna gelecek 2.3 güncellemesiyle birlikte Fisher’s Rest adını verdikleri bir karakolu oyuna ekleyeceklerini duyurdular.

Ekip daha önce de bilimkurguya yön vermiş isimlerin hatırasını oyuna taşımıştı. Leonard Nimoy için Leonard Nimoy Station ve Diskdünya’nın yaratıcısı Terry Pratchet için de Pratchett’s Disc oyuna eklenmişti.

İlginizi Çekebilir  HEX: Shards of Fate'in Signature Deckleri Başarı Getiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu