Edebiyat

Yeni Bir Harry Potter Kitabı Yolda!

harry-potter-cursed-child-banner

Eğer J.K. Rowling‘in Harry Potter dünyasını sahneye taşıyan Harry Potter and the Cursed Child oyununu izleyemeyecek olmak sizi üzüyorsa, kendinizi boşuna üzmeyin çünkü Rowling imdadınıza yetişiyor.

Yazar, 31 Temmuz’dan itibaren The Cursed Child‘ın senaryosunu e-kitap ve baskı formatlarında Londra’daki gösterime gelme imkanı olmayan tüm sevenleriyle buluşturacak.

Çarşamba günü Pottermore üzerinden yapılan duyuruya göre Rowling, yedinci kitaptan dokuz yıl sonrasını konu alan ve yetişkin Harry, Ron ve Hermione rollerinde yeni yüzler göreceğimiz Harry Potter and the Cursed Child oyununun özel bir “prova edisyonunu” yayımlayacak. Bu edisyon oyunun Londra gösteriminin hemen ardından gelecek ve onu da oyunda yapılan küçük değişikliklerin de yer aldığı bir “koleksiyoncu edisyonu” takip edecek.

Hepimizin tahmin edebileceği sebeplerden dolayı The Cursed Child biletleri kapış kapış gidiyor ve West End tiyatroları her performansın bilet ücretlerini kademe kademe düşürse de birçok Harry Potter hayranı için, özellikle de İngiltere dışında yaşayanlar için, oyunu sahnede izlemek bir hayalden ibaretti. J.K. Rowling’in oyunun kitaplaştırılmış halini hem sanal hem de baskı formatlarında paylaşması, Harry Potter dünyasını her seveni için erişilebilir hale getiriyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Benzeri Türk Filmi - Sihirbazlık Okulunda Bir Türk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.