Edebiyat

Sabahları Güne Bir Yudum Kitap ile Başlayın

bir-yudum-kitap-banner

Geçtiğimiz günlerde Brezilya’da metro bileti yerine geçen kitaplar ve Fransa’daki kısa öykü makinelerinden bahsetmiş, “Ülkemizde de olsa ya…” diye hayıflanmıştık. Henüz bunlar yok ama ülkemizde Bir Yudum Kitap var.

“Her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbinize iyi gelir” sloganıyla 1 Aralık’ta başlayan Bir Yudum Kitap, zamanını okuyarak geçirmek isteyenler için geliştirilmiş muhteşem bir fikir.

Folx isimli dijital ajans tarafından geliştirilen “Bir Yudum Kitap”, her sabah e-posta adresinize seçilmiş bir kitaptan bir bölüm gönderiyor. Siz de işe veya okula giderken hemen e-postanızı açıp yolculukta keyifli vakit geçiriyorsunuz.

e-kitap

Memlekette okumaya zaman bulamama, ne okuyacağını bilememe gibi sorunları çözmeye odaklı girişim, popülerite değil; edebiyat kaygısı güdecek. Sadece edebiyat dünyasının tanınmış yazarlarından değil, genç kalemlerin de eserlerinden pasajlar yayımlayacak. Çoğunlukla Türk Edebiyatı’na yer verilecek olan içeriklerde zaman zaman dünya edebiyatından da izler olacak.

Siz de ücretsiz olan ve söylediklerine göre her zaman ücretsiz kalacak bu projeye buradan kayıt olabilir, bir yudum kahve ile birlikte bir yudum da kitap okuyabilirsiniz.

Ellerinize sağlık Bir Yudum Kitap…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yirminci Yüzyıla Damga Vuran Uzaylı İstilası - Çocukluğun Sonu İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.