Edebiyat

Doğu Yücel’in Varolmayanlar Romanı Amazon’da Satışta!

nonexistents-banner

Doğu Yücel‘in yazdığı, 2012 yılında raflarda yerini alan Varolmayanlar eseri şimdi İngilizce olarak Nonexistents adıyla Amazon’da satışa çıktı.

Şehir fantazyası türündeki eserde kalemin, yazının ve hayalgücünün değiştirebileceği şeylerden bahsediliyor. Bu fantastik eser artık tüm dünyaya yayılıyor.

Ayşe Lucie Batur tarafından İngilizce’ye çevrilen eser basılı olarak satışa çıkmadı. Kitabı sadece Kindle formatında yani e-kitap olarak satın almak mümkün.

nonexistentsHatırlarsanız Marslı kitabının yazarı Andy Weir da eserini ilk önce ücretsiz e-kitap olarak yayınlamıştı. Sonrasında çok okunan ve sevilen eserin yayın hakları bir yayınevi tarafından satın alınmış ve kitap basılı olarak da yayınlanmıştı. Tabii çok kısa sürede popüler olan Marslı şimdi film olarak da karşımıza geliyor.

Yazar Doğu Yücel de Andy Weir’in başarısından ilham aldığını gizlemiyor. Bakarsınız bir gün Varolmayanlar eseri de Hollywood yapımcılarının ellerinde film olarak karşımıza çıkar. Sonuçta Doğu Yücel, Okul ve Küçük Kıyamet filmlerinin de senaryosunu yazmış bir yazar. Yani sinemaya uzak değil. Neden olmasın…

Kitabı Kindle cihazınıza veya akıllı telefon veya tabletinizdeki Amazon Kindle uygulamasına hemen buradan indirebilirsiniz. Kitap 0.99$ fiyatla satışa çıktı. Umarız tüm dünyadan bol bol okuru olur.

Doğu Yücel ile Varolmayanlar ve diğer kitapları üzerine yaptığımız röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantastik ve Bilimkurgu Edebiyatı Sempozyumu Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.