Edebiyat

Brandon Sanderson’ın Magic The Gathering Hikayesi Magic: Children of the Nameless Ücretsiz Yayınlandı

Brandon Sanderson hayranıysanız, büyük ihtimalle onun Magic: The Gathering ve FRP oyuncusu olduğunu biliyorsunuzdur. Tutkusunu bir üst seviyeye çıkartan Sanderson, bir Magic the Gathering hikayesi yazdı.

Usta yazarın, Wizards of the Coast’un hikaye ekibi ile çalıştığı eserin adı “Magic: Children of the Nameless” oldu. Tacenda adlı özel güçlere sahip genç bir kadına odaklanan Magic: Children of the Nameless, Magic: The Gathering’in sitesinde yayınlandı.

M:TG dünyasına giren Sanderson’ın hikayesinin özeti şöyle; “Tacenda, doğduğu günden itibaren hem kutsandı hem lanetlendi. Kaynağı bilinmeyen çok güçlü bir koruma büyüsü ile kutsanan Tacenda, 15 yıl boyunca ailesini ve arkadaşlarını sayısız dehşetten korudu. Lanetliydi çünkü küçük Kessig köyünü ziyaret eden kötülüklerin sayısı ve sıklığı çok fazlaydı. Derken, bir gece hiç bir sebep yokken kutsal şarkı koruması başarısız oldu. Başarısızlığının ve sevdiği her şeyin yıkımının sebebi olduğuna inandığı adamdan intikam almak isteyen Tacenda, iblislerle hareket ettiği bilinen yerel lordun malikanesini basar. Orada daha büyük bir gizemin başlangıcını keşfeder…”

Brandon Sanderson imzalı Magic: Children of the Nameless hikayesinin tamamını buradan indirip okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Zaman Çarkı'ndan Haber Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.