Haberler

Eberron, Rising From The Last War Kitabıyla Yeniden D&D’ye Dahil Oluyor!

Dungeons and Dragons’ın 3.5 döneminde çıkan ve birçok oyuncu tarafından beğenilen Eberron dünyası, Rising From the Last War kitabıyla evine geri dönüyor.

Benim de bir dönem oynama fırsatım olduğu ve oldukça da beğendiğim Eberron’un, Dungeons and Dragons’a dönüş yapması oldukça sevindirici bir haber. Wizards of the Coast her geçen gün yeni dünyaları sisteme dahil etmeye devam ediyor.

Ravenloft, Avernus, Planescape gibi çalışmaların ardından Eberron’un geçtiği Khorvaire de Dungeons and Dragons’ın 5th Edition sistemine dahil olacak.

Eberron: Rising From the Last War isimli kitap 320 sayfa olacak. Player’s Handbook ile birlikte rahatlıkla kullanılabilecek. Ayrıca alt ırk ve ırk olmak üzere toplamda 16 tane yeni seçenek sunulacak. Aralarında merakla beklediğim ve kapağına da taşınan Warforged ırkını merakla beklemedeyim.

Kitap 19 Kasım 2019 tarihinde 49,95 dolar etiket fiyatıyla piyasaya sürülecek. Daha detaylı bilgi ya da ön sipariş verebilmek için Dungeons and Dragons’ın resmi sayfasına da göz atmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Pathfinder Society Türkiye, Yeni Yılda Neler Planlıyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.