Haberler

Dungeons and Dragons İçin Feywild Unearthed Arcana Yayınlandı

Folk of the Feywild başlığı ile Dungeons and Dragons için yeni Unearthed Arcana yayınlandı. Feywild’a özgü birçok farklı ırk ve yeni içerik şu an test edilebilir halde.

Wizards ekibi, Dungeons and Dragons için çalışmalarını sürdürüyor. 2014 yılında yayınlanan sistem için sürekli olarak kitabı çıkartmak yerine, Unearthed Arcana desteği ile oyunlarımızı zenginleştirmeye devam ediyorlar. Bu alandaki son durak Feywild diyarı oldu.

Kendine has ırkları ve büyülü bir dünyaya sahip olan Feywild, diyarların en çok merak edilen yerlerinden birisi. Büyülü olduğuna bakmayın, oldukça da tehlikeli bir yerdir. Test içerikleri Dungeons and Dragons resmi sitesi üzerinden yayınlandı. Bu eklentiler sonraki kitaplarda karşımıza çıkar mı, şu an içi bilinmiyor.

Eklenti sayesinde oyuncular, Fairy, Hobgoblin, Owlfolk ve Rabbitfolk gibi ırkları canlandırabilecekler. Elbette bu eklentilerin henüz geliştirilme sürecinde olduğunu da belirtelim. Geri bildirimler ile daha uygun hale getirilecektir. En azından bu tarz bir oyun arayışındaysanız, Feywild eklentisi ile nereden başlayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons - Unearthed Arcana: Eberron Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.