Haberler

DriveThruRPG 10. Yaşını Muhteşem İndirimlerle Kutluyor!

drivethrurpg-10-banner

Dünyanın en büyük dijital FRP dükkanı DriveThruRPG 10 yaşında!

Eski, yeni demeden her sistemin her kitabını bizlere en kaliteli şekilde sunan DriveThruRPG sitesi, 10 yaşını muhteşem bir kampanya ile kutluyor.

İndirim setleri hazırlayan DriveThruRPG sitesi, harika kitapları sunuyor. İndirim dediysek öyle %10 gibi değil, %90‘ın üzerinde indirim var! 300$ yerine sadece 20$ ödeyerek harika kitaplara sahip olun! İşte setler ve içeriği;

frp-dovus-onerileriDTRPG 10th Anniversary (RPG) – 150$ yerine 10$

2300 AD, Adventure! Rulebook, Book of Monster Templates (PFRPG), Classic Spycraft: Spycraft Espionage Handbook, Don’t Lose Your Mind, Firefly Echoes of War: Friends in Low Places, Shadowrun: Digital Tools Box, The Imperial Age: True20 Edition, Wild Talents 2nd Edition, Xcrawl Core Rulebook

DTRPG 10th Anniversary (RPG) 2 – 168$ yerine 10$

Buffy RPG Revised Corebook, E-Z DUNGEONS: Deluxe Edition, Eclipse Phase, Fae Noir, Flatpack: Fix the Future, Midgard Campaign Setting, Necessary Evil Explorer’s Edition, Primeval RPG Core Rulebook, The Ninth World Bestiary, Wraith the Oblivion (2nd Edition)

Açıkçası bu setleri kaçırmamanızı öneririz. Sadece 1 kitap fiyatına tüm bu setleri alabilirsiniz. Ayrıca DTRPG 10th Anniversary (Comics) adıyla yayınlanan bir çizgi roman paketi de var.

Sitenin 10 yıllık tarihi boyunca en çok satılmış olan FRP kitaplarını da buradan görebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Starfinder ile Yıldızlara Ulaşacağız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu