Dizi Haberleri

Zaman Çarkı Dizisinin Üçüncü Bölümü Belli Oldu

Her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba günü de dizinin sorumlusu Rafe Judkins, diziyle ilgili #WoTWednesday hashtagi altında yeni bilgiler paylaştı.

İki haftadır paylaşım yapmayan Judkins, bu hafta bu açığını telafi etmek için üçüncü bölümün adını ve senaryo kapağını yeni bir tweetle takipçileriyle paylaştı. Üçüncü bölümümüzün adı A Place of Safety, ve bu bölüm yazar ekibine yeni katılan ikiz kardeşler Michael P. Clarkson ve Paul T. Clarkson tarafından yazılmış. Ancak ilginç bir durum söz konusu…

Geçtiğimiz haberimizde ilk iki bölümün isimlerinin ve yönetmenlerinin belli olduğunu sizlere duyurmuştuk. Bölüm isimleri sırasıyla Leavetaking ve Shadow’s Waiting olarak paylaşılmıştı ve bu bölümler, serinin ilk kitabı Dünyanın Gözü‘nün 10 ve 19. kısımlarının adıydı. Ancak üçüncü bölümümüz, yani A Place of Safety, kitabın 8.kısmının adı.

Tüm bunlar ve önceki haberlerimiz de hesaba katıldığında, serinin gerçekten Moiraine’e odaklanacağını, ilk dizi bölümünün doğrudan kitabın ilk kısmı gibi başlamayacağını, aksine olayların ortadan başlayıp, devamlı flashbacklerle karakterlerin geçmiş hikâyelerinin anlatılacağını düşünüyoruz. Ama iyi ama kötü bilemiyoruz ancak böyle karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir seriye ortadan dalmak ne kadar akıllıca olur, göreceğiz. Ayrıca A Place of Safety kısmı, kitapta ilk kez Moiraine’in Beyaz Kule(Tar Valon)’daki geçmişine değinen kısımdı.

Dizimizin yapım aşaması Eylül 2019’da Prag kentinde başlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Acayip Hikayeler'e Davetlisiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.