Dizi Haberleri

Zaman Çarkı Dizisinde Yakut Kabzalı Hançer Göründü

Zaman Çarkı dizisinin resmi Twitter sayfası The Wheel of Time, Shadar Logoth şehrinde göreceğimiz ve dizide önemli yer kaplayacak olan yakut kabzalı hançerin bulunuşuyla ilgili kısa bir video yayınladı.

Köklü bir geçmişe ve hazin bir sona sahip lanetli harap şehir Shadar Logoth, seride önemli bir yer tutacak ve ana karakterlerin kaderini önemli ölçüde etkileyecek.

Buradan sonrası SPOILER içerir

Yakut kabzalı hançer, başta basit bir lanetli eşya gibi gözükse de tüm serinin gidişatını etkileyecek bir olaylar silsilesini başlatacak. Ana karakterlerimizden Matrim Cauthon, şehri binlerce yıldır etkisi altına alan ve yakut kabzalı hançerde biriken negatif enerjiyle lanetlenip delirmeye başlayacak ve grubumuzu yeni bir “yan görev” yapmaya zorlayacak. Bu görev sırasında karşılaştıkları, savaştıkları ya da kaçtıkları kişiler de serinin son kitabına kadar ana olay örgüsünde önemli bir yer tutacak.

Normalde bu sene yayınlaması beklenen ilk sezon, COVID-19 pandemisi yüzünden çekimlerin durmasıyla ileri bir tarihe ertelenmişti. Şu anda çekimler tekrar başlamış durumda ve önümüzdeki aylarda resmi yayın tarihinin verilmesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  X-Files'ın Dönüş Tarihi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.