Dizi Haberleri

Westworld Dizisinde Game of Thrones Esintileri

Bilimkurgu dizisi Westworld‘ün yeni yayınlanan 3. sezon 2. bölümünde Game of Thrones (Taht Oyunları) hayranlarını sevindirecek bir sahneye yer verildi. Westworld’de Game of Thrones esintileri izleyebiliriz.

Khaalesi‘nin ejderhalarından biri olan Drogon, robotların üretildiği tesiste yer aldı. Bu göndermenin ilerleyen bölümlerde yeni Game of Thrones sahnelerinin habercisi olup olmadığı ise şimdilik gizemini koruyor.

HBO kanalının dünya çapında ilgiyle takip edilen bilimkurgu dizisi Westworld’ün 3. sezonu geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan Parce Domine isimli bölümle başladı. Dolores’in gerçek dünyayı keşfetmeye çalışırken insanlıkla karşı karşıya geldiği mücadeleyi anlatan yeni sezonun The Winter Line isimli yeni bölümünde ise Game of Thrones sürprizi yaşandı.

Westworld‘de, Game of Thrones karakteri Khaalesi’nin ejderhalarından biri olan Drogon robotların üretildiği bölümde izleyenlerin karşısına çıktı. Game Of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss, aynı sahnede robotu tasarlayan teknikerler olarak gösterildiler.

Game of Thrones Temalı Westeros Açılışı

Game of Thrones dünyasından bazı görüntülerin olduğu bir ekran da yine sahnede izleyenlerin gözüne çarptı.

Kitapların yazarı George R.R. Martin‘in fikri olan bu göndermenin ilk sezonda düşünüldüğü biliniyordu.

1. sezonda hayata geçirilebilen bu göndermenin Westworld’ün gelecek bölümlerinde başka Game of Thrones sahnelerinin habercisi olup olmayacağı ise bilinmiyor, sadece bir easter egg olup olmadığını göreceğiz.

Kaynak: ScreenRant, NTV

İlginizi Çekebilir  Sandman Dizisi İçin İkinci Sezon Planları Başlamış Bile

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu