Dizi Haberleri

Vesemir Rolü İçin Mads Mikkelsen ve Michael Keaton Düşünülmüş

Netflix’in övgülere boğulan Witcher dizisinin yeni sezonunda olması planlanan Vesemir karakteri için Mads Mikkelsen ve Michael Keaton ile görüşülmüş.

2019’un son ayında beklenilenin üzerine çıkan Witcher dizisinin yeni sezon çalışmaları tam gaz devam ediyor. Hatırlarsınız, dizi daha yayınlanmadan evvel ikinci sezonun onayı gelmişti. Şimdiyse yeni sezon öncesi çalışmalara hız verilmiş durumda.

Birkaç gün öncesinde, serinin ana karakteri Geralt’ın akıl hocası ve baba figürü olan Vesemir için Mark Hamill’e bir teklif sunulduğu ortaya çıkmıştı. Sosyal medyanın bir gücü olsa gerek; Netflix’in aklında böyle bir şey yokken, hayranların yakıştırması sonucunda efsanevi aktör ve seslendirmen Hamill’e bu rol için bir teklif sunulmuştu.

Ancak Hamill’den önce Danimarkalı asıllı Mads Mikkelsen ve usta oyuncu Michael Keaton’a bu teklif götürülmüş. Kaynakların sızıntısına göre bu iki ünlü isim farklı zamanlarda rolü geri çevirmiş.

Açıkçası Keaton’a hayranlığım olsa da bu role pek gideceğini düşünmüyorum. Teklifi geri çevirmesi isabet olmuş. Keaton, nedense daha serseri, dalavereci rollere yakışacakmış gibi duruyor. Mads Mikkelsen ise bambaşka bir konu. Death Stranding bir oyun olmasına karşın, performansıyla ağzımı açık bırakmıştı. Ancak onu da bu role pek gitmeyeceğini düşünüyorum.

Henüz Vesemir rolü için açıklanmış bir isim yok. Benim en güçlü adayım, Mark Hamill’in kendisi elbette. Gerçi bu işler kesinleşene kadar üzerine daha çok söylenti çıkar. Çünkü Witcher’ın ikinci sezonunun 2021’de bizlerle buluşacağı söylenmekte.

İlginizi Çekebilir  Bill Skarsgard, IT Setindeki Çocukların Aklını Almış!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu