AYBABTUDizi Haberleri

Türk Vampir Dizisi Yaşamayanlar’dan İlk Fragman Geldi

Türk televizyon tarihinin ilk olmasa da (Şemsi İnkaya’nın Efsane dizisini anlatmıştık size hatırlarsanız) ilk profesyonel vampir dizisi Yaşamayanlar‘ın fragmanı yayınlandı.

BluTV, Türk vampir dizisi ‘Yaşamayanlar’ı izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kadrosunda Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç, Türkü Turan, İpek Tenolcay gibi başarılı oyuncuları bulunduran dizinin çekimleri tamamlandı.

► Türk Vampir Dizisi Yaşamayanlar’a Kimler Katıldı?

İlk tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali’nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali’nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor.

Çarpıcı konusuyla dikkat çeken Yaşamayanlar dizisinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken dizinin görüntü yönetmeni  ise Tariel Meliava…

“İyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikaye”

Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur.

Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

İlginizi Çekebilir  Peter Jackson DC Filmi mi Yapacak, Yeniden Orta Dünya'ya mı Atlayacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu