Dizi Haberleri

Timothy Olyphant’ın The Mandalorian Dizisindeki Rolü Belli Oldu

“The Mandalorian”ın ikinci sezon kadrosuna dahil olacağı haberini daha önce duyurduğumuz Timothy Olyphant‘ın karakteriyle ilgili detaylar geldi.

SlashFilm‘de yayınlanan habere göre; Jon Favreau‘nun bize yine güzel bir sürprizi var. Aktör Timothy Olyphant, Star Wars dizisi “The Mandalorian”da, Chuck Wendig‘in “Aftermath” kitap serisinde yer alan “Cobb Vanth” karakterini canlandıracak.

Endor Savaşı zamanında yaşayan “Cobb Vanth” önceleri bir köleyken, Tatooine gezegeninde Freetown‘un şerifi haline gelen bir insan. Karakterin en önemli özelliği ise Jawalardan aldığı bir Mandalorian zırhı giyiyor olması. Üstelik Jawaların, Jabba‘nın yelkenli mavnası Khetanna‘nın enkazından bulduğu armor Boba Fett‘e ait. Yani Timothy Olyphant, The Mandalorian dizisinde Boba Fett‘in Mandalorian zırhını giyerek kamera karşısına geçecek.

Zırhını Vanth‘ın üzerinde göreceğimiz Boba Fett‘in, “The Mandalorian”ın ikinci sezonda yer alacağı kesinleşmiş, üçüncü sezonda da kadroda olacağı iddia edilmişti. Ekim 2020‘de ekranlara dönecek seride Boba Fett‘i, 2002 yapımı “Star Wars: Attack of the Clones”ta Jango Fett‘i canlandıran Temuera Morrison oynayacak.

İlginizi Çekebilir  Boba Fett'in Efsane Oyuncağı Rekor Fiyata Satılabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu