Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Timothy Dalton, Doom Patrol’ın Başına Geçiyor

Timothy Dalton, Doom Patrol’ın Başına Geçiyor

Oyuncu Timothy Dalton, DC’nin “Doom Patrol” dizisine katıldı.

Yayın hayatına geçmeye hazırlanan DC Universe‘in önemli projelerinden Doom Patrol, kadrosuna bir ismi daha dahil etti. Cyborg’a dönüşen Victor Stone’u Joivan Wade’in canlandıracağı açıklanan dizide, Doom Patrol serisinin önemli karakterlerinden Dr. Niles “Şef” Caulder rolü Timothy Dalton’ın oldu.

Geektyrant’ta yer alan habere göre; Timothy Dalton, DC Universe’te yayınlanacak olan Doom Patrol’de, tıp biliminin öncülerinden Dr. Niles “Şef” Caulder karakteri olarak karşımıza çıkacak. Suçlularla savaşmak için kurduğu Doom Patrol ekibine liderlik eden Dr. Niles Caulder ve süper kahramanlardan oluşan takımı DC’nin yeni dizisi ile ekrana gelecek.

Dalton’ın dahil olduğu dizinin kadrosu şöyle: Mr. Nobody rolünde Alan Tudyk, Robotman Berandan Fraiser, Elsti-Woman olarak April Bowlby, Crazy Jane karakteri ile Diane Guerrero, Negative Man Dwain Murphy ve tabii ki Cyborg rolünde Joivan Wade.

1980 yılında Marv Wolfman ve George Perez tarafından yaratılan Cyborg karakteri, dünyadaki her bilgisayara bağlanabilse de onu insan yapan bağlantıları sürdürmek için mücadele eder ve sibernetik bedeninin lanetinden yararlanıp, güçlerini dijital çağın en büyük kahramanı olmak için kullanır.

İlginizi Çekebilir  Süper Güçlere Sahip Bir Çocuk Yetiştirmek - Raising Dion Fragmanı Yayınlandı
► Cyborg Değişti, DC Universe’in Doom Patrol Dizisi Yeni Cyborg’a Kavuştu

Jeremy Carver’ın senaryosunu yazdığı Doom Patrol dizisinin yapımcılığını Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstleniyor.

13 bölümlük dizinin 2019 yılında online yayın platformu DC Universe’te yayınlanacağı belirtiliyor.