AYBABTUDizi Haberleri

The Witcher’ın 2. Sezonu Bir Ailenin Doğuşunu Anlatacak

Netflix‘in fantastik uyarlaması “The Witcher”ın Showrunner’ı Lauren Schmidt Hissrich, merakla beklenen ikinci sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.

İlk sezonda Geralt, Ciri ve Yennefer karakterini seyirciye tanıtan Lauren Schmidt Hissrich, The Wrap‘e verdiği röportajda, ikinci sezonun aile kurmayla ilgili olacağını vurguladı. Geralt‘ın artık yalnız olmayacağını belirten Schmidt Hissrich‘in 2. sezonla ilgili açıklamaları şöyle:

“The Witcher’dan bahsettiğim zaman bu üç karakterin nasıl bir araya geldiğini anlatıyorum: Geralt, Ciri ve Yennefer. Beraber bir aile oluyorlar. Dizinin en önemli bölümü bu benim için. Birinin ailesini hayal etmeye başladığınızda, ailesinin kökenini de anlamaya ihtiyacınız oluyor. Bu bazen bir anne ve bir baba, bazen de akrabaları oluyor. Geralt için bu; erkek kardeşleri, Witcher kardeşliği. Bu yüzden geriye dönerek Geralt’ın baba figürü Vesemir ve Geralt’ın 7 yaşından beri birlikte büyüdüğü kişilerle tanışmak benim için çok heyecan verici.”

“Geralt ve Ciri ile ilgili en eğlenceli şey, hayal edebileceğiniz en beklenmedik aile olmaları. Para için yaratıkları öldüren bir avcı ve geçmişinden kaçmaya çalışan küçük bir kız var. Nasıl bir araya gelecekler? Birbirlerini nasıl değiştirip şekillendireceklerini ikinci sezonda keşfedeceğiz. İlk sezonda Ciri ve Geralt’ın nasıl kişiler oldukları hakkında bilgimiz oldu. Ve şimdi hepsini miksere atıp, birbirinden tamamen farklı iki insanın içinde bulundukları şartlarda bir araya gelmeleriyle neler olacağını göreceğiz. Bence gerçekten eğlenceli olacak. Her zaman iyi gitmeyecek. Tartışacaklar. Kavga edecekler. İlk kez bir araya gelen iki yabancıya “Sonsuza kadar birlikte olacaksınız” denecek. Serinin en sevdiğim yanı onların baba – kız olarak birlikte büyümeleri.”

Henry Cavill‘in “Geralt of Rivia”, Anya Chalotra‘nın “Yennefer of Vengerberg” ve Freya Allan‘ın “Ciri” karakterine hayat verdiği “The Witcher” dizisinin ikinci sezonu önümüzdeki yıl yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror 4. Sezonundan U.S.S. Callister Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu