Dizi Haberleri

The Walking Dead’in En Büyük Kaybına Hazırlanın

Belki bir Zombie ısırığı, belki rakip bir grubun saldırısı ya da sadece büyük bilinmeyene doğru çıkılan yalnız bir yürüyüş… Her ne şekilde olursa olsun Rick Grimes, önümüzdeki sezon The Walking Dead dizisine veda edecek.

Entertainment Weekly’nin haberine göre; The Walking Dead‘in ana karakterlerinden Rick Grimes‘ı canlandıran Andrew Lincoln, 9. sezonda diziden ayrılacak. Haber dizi kaynakları tarafından doğrulansa da AMC kanalı yorum yapmayı reddediyor.

İlgili Makaleler

Son sezonda beklentileri karşılayamayınca izleyici tarafından tepki gören dizi, önümüzdeki sezon için revizyona girmişti. Revizyon, 2013’ten beri dizinin başında bulunan Scott M. Gimple‘ın Showrunnerlığı Angela Kang‘a bırakmasıyla başlamıştı ki, değişim rüzgarı dizinin kadrosunu da etkiledi. Dizinin başından bu yana ekipte yer alan Andrew Lincoln’ün canlandırdığı Rick Grimes karakteri, şeriflikten kıyamet sonrası liderliğine uzanan yolun sonuna geliyor maalesef. Dokuzuncu sezonun altıncı bölümüne kadar ekranda görebileceğimiz Grimes’a veda etmek dizinin takipçileri için üzücü olacak ancak bu, serinin ilk büyük kaybı değil sonuçta.

The Walking Dead’in, dokuzuncu sezonu ile Ekim ayında AMC ekranlarına geri döneceğini de belirtelim.

İlginizi Çekebilir  Doctor Who 9. Sezon Bölüm İsimleri Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu