Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Umbrella Academy İkinci Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

The Umbrella Academy İkinci Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Netflix’te yayınlanan ve bir çizgi roman uyarlaması olan The Umbrella Academy‘nin ikinci sezon yayın tarihi, eğlenceli bir video ile duyuruldu.

İlk sezonu bizce ortalamanın biraz üzerinde olan ama izleyicisine keyifli vakit geçirten The Umbrella Academy’nin dönüş tarihi belli oldu. Uzun süredir izleyicisinden ayrı kalan dizi 31 Temmuz 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Gerard Way tarafından yazılan ve Gabriel Ba‘nın çizdiği Umbrella Academy, Dark Horse Comics markasının en başarılı çizgi roman serilerinden biri. Hikayede 1989 yılında aynı anda, annelerinde hiçbir belirti göstermeden doğan 7 çocuğun, zengin biri tarafından evlat edinilmesi konu ediliniyor. Her bir çocuğun özel güçlerinden faydalanan Sir Reginald Hargreeves’in ölümünün ardından bir araya gelen kardeşlerin fantastik hikayesi anlatılıyordu.

İlk sezonda yer alan tüm ekip ikinci sezonda da rollerine aynı şekilde devam edecek. İkinci sezonla birlikte Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood isimlerinin de kadroya eklendiği duyurulmuştu.

Duyuru videosunu da aşağıdaki bağlantıda görebilirsiniz.

https://youtu.be/jsigH18Brs0
İlginizi Çekebilir  Krypton Dizisi Doğrulandı