Dizi Haberleri

The Sandman Dizisinde Karakterlerin Görünüşleri Sabit Kalmayacak

Yazar Neil Gaiman, Endless ailesinin her üyesinin çizgi romanlardaki gibi değişken suretlerle karşımıza çıkacağını açıkladı.

Sandman dizisi şu sıralar en çok heyecan duyduğumuz yapımlardan biri. Eylül sonunda çıkan ilk kısa fragmanıyla hepimizi mest eden dizi uzunca bir süredir hazırlık sürecinde. Buna karşın oyuncu kadrosu dışındaki detaylar hala sır gibi saklanmaya devam ediyor. Yetkililer bir süre daha böyle ketum olacaklar gibi ama neyse ki muhteşem bir haber kaynağı var elimizde: Bizzat Neil Gaiman.

Belki biliyorsunuzdur, yapımda aktif görev alan Gaiman sıkı bir Twitter kullanıcısı. Kendisi platform üzerinden sürekli hayranlarla etkileşime geçiyor, sohbet ediyor ve elinden geldiğince meraklarını gideriyor. Yazar, geçtiğimiz günlerde yine bir hayranın sorusunu cevaplayarak diziyle ilgili çok hoş bir detayı bizlerle paylaşmış oldu.

Endless üyelerinin dış görünüşleri, kendilerine kimin baktığına bağlı olarak değişecek mi?” sorusunu yönelten hayrana “Evet,” yanıtını veren Gaiman, çizgi romanların en güzel detaylarından birinin dizide de yer bulacağını doğrulamış oldu.

Sandman okuyucuları iyi bilirler, çizgi romanlarda Endless ailesi üyeleri herkese farklı gözükür. Dış görünüşleri, kendilerine bakan kişilerin inançları ve kültürleri uyarınca değişir. Buna verebileceğimiz en iyi örnek Dream‘in Kai’ckul suretinde bir Afrika kabilesini ziyaret ettiği bölüm. Bu bölümde Dream’i soluk beyaz teni ve dağınık saçlarıyla değil, rasta saçlı, siyah tenli görmüştük. Hatta Dream’in kedi suretine bürünerek “Kedilerin Rüyalar Tanrısı” olarak gözüktüğü bir bölüm bile var.

Dizinin yayın tarihi henüz duyurulmasa da önümüzdeki sene Netflix’te yayınlanacağı tahmin ediliyor. Merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Savaşçı Prenses She-Ra'nın Dizi Kadrosu Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.