Dizi Haberleri

The Penguin, Batman Sonrasında Kendi Dizisiyle Karşımıza Çıkabilir

Colin Farrell‘ın The Batman filminde canlandırdığı The Penguin (Penguen) rolünü televizyon ekranlarına taşımaya hazırlanıyor.

Oswald Cobblepot kendi dizisine kavuşuyor. HBO Max’te The Penguin’i odak alacak spinoff dizisinde Oswald Cobblepot olarak Colin Farrell‘ın görüşmelerde bulunduğu bildirildi.

Variety, dizinin Cobblepot’un Gotham’ın yeraltı suç dünyasında iktidara yükselişini ele alacağını bildiriyor. Filmde korkak süper kötüyü oynayan Colin Farrell’ın da henüz bir anlaşmaya varmamasına rağmen dizideki rolünü yeniden üstlenmesi için görüşmelere başladığı söyleniyor.

Rapora göre Lauren LeFranc, çok erken aşamalarında olduğu söylenen The Penguin spinoff serisinin senaryosunu yazacaktı. Batman yönetmeni Matt Reeves ve yapımcı Dylan Clark da yönetici yapımcı olarak görev alacaklar.

The Penguin dizisi çekilirse The Batman’in ikinci yan dizisi olacak. Daha önce Gotham Şehri Polis Departmanı bünyesinde geçen bir drama dizisinin de HBO Max’te yayınlanacağı bildirilmişti. Robert Pattinson’ın ya da The Batman’den herhangi bir oyuncunun dizide yer alıp almayacağı henüz belli değil. Bu iki gösteri, WarnerMedia’nın tüm platformlarda birbirine bağlı bir Batman evreni başlatmaya yönelik genel planının bir parçası olarak görülüyor.

Penguin, 80 yıldır Batman’in en kötü şöhretli düşmanlarından biri. The Penguin’in 80. doğum günü şerefine, Batman Returns oyuncusu Danny DeVito bir çizgi roman da kaleme alacak. Hayranlar, DeVito’nun Tim Burton’ın Batman’inin devamında Penguin’in büyük ekran versiyonunu oynadığını hatırlayacaktır. Burgess Meredith daha önce 1960’ların orijinal Batman dizisinde Penguen’i canlandırırken, daha yakın zamanda Robin Lord Taylor, Gotham dizisinde karakterin daha genç bir versiyonunu oynadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.