Dizi HaberleriVideo Galeri

The Mandalorian 3. Sezondan Yeni Fragman! 3. Sezon Serinin Sihrini Bozar mı?

Disney+‘ın Star Wars serilerinden The Mandalorian‘ın 3. sezonu, şimdiye kadarki en büyük Star Wars yapımlarından biri olmaya hazırlanıyor ve bunun, diziyi bu kadar harika yapan şeyi ortadan kaldırabileceği iddia ediliyor.

The Mandalorian 3. Sezon

ScreenRant‘in haberine göre; The Mandalorian‘ın önceki sezonları Din Djarin ve Grogu‘nun hikayesine odaklanan küçük çatışmalarla uğraşırken, 3. sezon her zamankinden daha fazla aksiyon vaat ediyor.

3. sezonda; elinde Darksaber ile Mandalorian unvanını geri alma arzusunda olan Din, Mandalore‘u küllerinden yeniden inşa ederek kendisinin ve Grogu‘nun barış içinde yaşayabileceği bir yere dönüştürmeye hazırlanıyor. Ancak Bo-Katan Kryze onun önünde bie engel ve Din‘in aksine o, uzun süredir Darksaber‘ın peşinde!

YouTube player

The Mandalorian serisi hakkındaki görüşler, 2. sezonun yayınlanmasından bu yana değişti. Birçok hayran, dizinin giderek artan bir şekilde yer verdiği cameolardan ziyade Grogu ve Din‘in ilişkisine daha fazla odaklanmasını istiyor. Aslında bu bölümler, Ahsoka Tano‘nun The Mandalorian 2. sezonundaki rehberliği gibi dizinin Star Wars hikayesinde temellenmesinde yardımcı oldu. son durumda ise 3. sezon, Mandalore‘da bir iç savaşı ekrana getirmeye hazırlanıyor. Endişeler de bu noktada başlıyor.

The Mandalorian‘ın hayranlar tarafından bu kadar sevilmesinin en büyük nedenlerinden biri Star Wars destanının daha küçük ölçeğini, daha cana yakın yönüyle izleyici karşısına getirmesi. Hikayenin, İsyan ya da İmparatorluk ya da Cumhuriyet ile Ayrılıkçılar arasındaki dev bir savaşın etrafında dönmemesi filmlerden farkını ortaya koyuyordu. Bunların yerine dizi, Grogu‘nun Luke ile Jedi olmak için gitmesi gibi küçük kişisel kararlara odaklandı. 3. sezon ise, önceki sezonlardan farklı bir yöne gidiyor. Dizinin kapsamı bir iç savaşa odaklanacak şekilde genişlediği için; yeni sezonun, ilk iki sezonu bu kadar özel yapan küçük etkileşimlerin çoğunu içermesi pek olası gözükmüyor. Bu kötü bir şey değil elbette ama hayranlar arasında, The Mandalorian ‘sihrini’ bozacağı kaygısı yaratıyor.

Bu ton değişimi beklenmedik bir durum da değil aslında. Star Wars‘un en sevilen dizisinin, beklentileri karşılamak için ölçeğini ve bütçesini artırması doğal. Giancarlo Esposito‘nun, ‘3. sezonun birkaç bölümden çok birkaç film gibi olacağını’ söylediğini hatırlatalım. The Mandalorian‘ın 3. sezonu 1 Mart 2023‘te Disney+‘ta yayınlanacak ve hayranların endişelerinin yerinde olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.