Dizi Haberleri

The Boys: Crimson Countess Fotoğrafı ve Yeni Haberler

The Boys ilk Crimson Countess görsellerini paylaştı. Vought International da Vought+ adlı yayın servisinin ve VoughtLand’in açıldığını duyurdu. Ancak kasım ayı haberleri bunlarla sınırlı değil.

Bu hafta The Boys tekrar hayranlarını üçüncü sezona hazırlayacak haberler verdi. Önce Crimson Countess’ın ilk fotoğrafını gördük, hemen ardından da dolu dolu bir Seven on 7 programı izledik. Hem Crimson Countess, hem de yeni haberler ile bu ay The Boys, Disney ve Marvel parodilerine ağırlık verdi.

Crimson Countess

Crimson Countess karakterini Laurie Holden canlandırıyor. Oyuncu daha önce The Walking Dead ve X-files dizilerinde yer almıştı. Kostümünden de anlaşıldığı üzere Crimson Countess Marvel’ın Scarlet Witch’inin bir parodisi. Üçüncü sezonda Jensen Ackles‘ın canlandırdığı Soldier Boy ile birlikte Crimson Countess da süper kahramanlara katılacak.

Vought News Seven on 7: Kasım 2021

Bu ayın haberlerine göre hükümet yine süper kahramanlarımıza yeterli takdiri göstermiyor. Amerikan Hükümeti’nin Vought’a karşı soğuk tavırlar sergileyen üyesi Bob Singer başkanlığa aday olacak. Öte yandan Victoria Neuman da süper kahramanların başarısını kendi üstüne almaya çalışıyor. Zira kurduğu FBSA (Federal Bureau of Superhuman Affairs) derneğinin 4 ayda tek başına süper insanlarla alakalı suç ve şiddet oranını %23 azalttığını iddia ediyor. Bunu yaparken de Vought’un süper kahramanlarının bu azalmada bir katkısı yokmuş gibi konuşuyor.

Bremer & Bremer hukuk firması Compound-V‘nin rızası olmayan çocuklar üzerinde uygulanmasını gerekçe göstererek Vought’a dava açmış. Bu korkunç bir yüzsüzlük. Çünkü Vought bu çocuklara dünyayı kurtarma şansı veriyor. Üstelik hiçbir karşılık istemeden. Fakat aileler yine de dönüp Vought’u dava edecek yüzü bulabiliyorlar.

Çekiç elli ve çabuk sinirlenen Groundhawk beşinci kez Vought International Global Wellness Center‘a yatarak rekor kırmış. Alkolle olan sorunlarını bu kez çözeceğini umut ediyoruz. A-Train‘in koşu yarışı çok önemli ve çok gizli bir göreve gitmesi sebebiyle ertelenmiş. Emekli süper kahraman Gunpowder da çocuklara güvenli silah kullanımını öğretmeyi hedefleyen bir programa dahil olmuş.

Haberleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Vought+ ve VoughtLand

Seven on 7 son derece tarafsız haberlerini sunarken Vought’un iki yeni girişimini de tanıttı. Disney plus ve Disneyland’e gönderme yapan Vought plus ve VoughtLand’in reklamları aslında gayet iyi duruyor.

VoughtLand’de birçok etkinlik var. Homelander Extreme Flight adında dünyanın en yüksek, en hızlı, en dik roller coaster’ı bunlardan biri. Black Noir’ın hayvanat bahçesi de ziyaretçilere açık. Üstelik süper kahramanların dahil olduğu etkinlikler de var. Soldier Boy, Ahoy adlı müzikalde Crimson Countess süper kahramanların geçmişini anlatıyor. Akşamları ise Vought Senfoni Orkestrası eşliğinde Starlight’ın havai fişek gösterisi oluyor. Ayrıca Brave Maeve’s Inclusive Kingdom da tüm ziyaretçilerin istedikleri süper güçlere ve cinsel kimliğe sahip olacakları yepyeni bir oyun dünyası.

Vought plus da birçok ilgi çekici film ve dizi sunuyor. Fakat servis bunlarla sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki aylarda premium üyeler yeni dizi, film ve belgesellerle karşılacaklar. Şu an için Vought+’ın popüler filmlerinden biri Soldier Boy’un 1983 klasiği Red Thunder. Translucent’ın çok sevilen Invisible Force 1 ve Invisible Force 2 filmleri de yine izleyicilerin erişebileceği filmler arasında.

The Boys hakkında daha fazla şey öğrenmek için eski haberlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.