Dizi Haberleri

The Boys 4. Sezon: Hughie’nin Annesi Geri Dönüyor

The Boys 4. sezon çekimlerine devam ediyor. Diziye yeni sezonda dahil olan son isim Rosemarie DeWitt oldu. DeWitt, Hughie’nin yıllar önce onları terk edip giden annesini canlandıracak.

Simon Pegg de Hughie’nin babası rolünde diziye geri dönüyor. Yani yeni sezonda bir aile buluşması izleyeceğiz. Hughie’nin annesinin onları neden terk ettiğini bilmiyoruz. Yalnızca bu ayrılığın hem Hughie’yi hem de babasını derinden sarsan bir olay olduğunu biliyoruz. Öyle ki babası yaşadığı depresyonu ve hayal kırıklığını onca yıl geçmesine rağmen hâlâ daha atlatamamıştı. Dolayısıyla hem annesinin neden gittiği hem de neden geri geleceği bizim için gizemini koruyor.

Yeni sezon için diziye dahil olan iki oyuncu daha var: Elliot Knight ve Rob Benedict. Ancak onların rolleri henüz belli değil.

Bu sezonda ilk kez göreceğimiz diğer 3 oyuncudan da daha önce bahsetmiştik. Sister Sage rolüyle Susan Heyward ve Firecracker rolüyle Valorie Curry de diziye dahil olmuştu. Hatta karakter kostümleriyle ilk fotoğraflarını da paylaştılar. O haberi buradan inceleyebilirsiniz. Curry ve Heyward, The Seven’a dahil olan yeni Supe’lar olacaklar. Bunun dışında bir de Jeffrey Dean Morgan‘ın diziye dahil olduğunu biliyoruz. Onun haberini de buradan okuyabilirsiniz.

Bu gelişmeler dışında setten sızan bir fotoğraf da olmuştu. Böylece The Boys’un 4. sezonu konusunda bir spoiler yemiştik. O spoiler’ı öğrenmek istiyorsanız setten sızan fotoğraf burada.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.