Dizi Haberleri

The Boys, 4. Sezon Çekimlerinden Bir Fotoğraf Sızdırdı

The Boys, 4. sezon için çekimlerine devam ediyor. Ancak setten sızan bir fotoğraf dördüncü sezonda nelerle karşılaşacağımız konusunda bir sürprizi bozuyor. Spoiler istemiyorsanız bu habere tıklamayın.

Sizi tıklamamanız konusunda uyarmıştım. Zira setten sızan fotoğrafın orijinali, kesilmemiş haliyle aşağıda duruyor. Ve en solda oturan karakter dördüncü sezonda göreceğimiz bir sürprizi bozuyor:

Evet, Black Noir geri dönüyor. Daha doğrusu şöyle: Black Noir kostümü giyen biri dördüncü sezonda rol alıyor.

Üçüncü sezonda Homelander’ın Noir’ı öldürmesi çoğumuzu üzmüştü. Zira son bölümlerde Noir’ın çocuksu yanlarını görmüştük ve ona karşı biraz daha duygusal olmuştuk. Ancak dizinin Black Noir için çizgi romanlardakinden daha farklı bir geçmiş ve amaç yazdığını da fark etmiştik. Şimdi durduk yere çizgi roman için de sürpriz bozmayayım. Ancak çizgi romanlarda Black Noir, acil bir durumda Homelander’ı durdurmak için The Seven’da yer alıyor. Dolayısıyla onun ölümü bizi şok etmişti.

Yeni sezonda Black Noir kostümüyle birini sette görmek akla birkaç şey getiriyor:

  1. Geçmişi anlatan bir sahnenin (flashback) çekimlerini görüyor olabiliriz. Ancak bu iddia anında çürüyor. Çünkü hem Firecracker ve Sister Sage karakterlerini hem de Ryan‘ı görüyoruz bu karede. Normal şartlarda o oyuncular geçmiş sahnelerin çekimleri sırasında kostümlerini giymezlerdi.
  2. Homelander sansür uyguluyor olabilir. Önce Supersonic’in ölümünü duyurdu. Ardından Starlight’ı kaybetti. Hemen sonra da Maeve’in trajik ölümü medyayı sarstı. Bu yüzden bir de Black Noir’ın ölümünü duyurmaktan çekinmiş olması çok doğal. Haliyle onun kostümü giyecek birini bulmuş olabilir.
  3. Giancarlo Esposito, Stan Edgar’ın dönüşü için sinyal vermişti. Edgar geri dönüyorsa Black Noir çizgi romandaki şekline bürünebilir belki.
  4. O gerçekten de Black Noir olabilir. Zira Soldier Boy’un ölümcül saldırısından kurtulmayı başarmıştı. Belki Homelander’ın açtığı yarayı da bir şekilde iyileştirmiştir. Hatta belki dizide ona öyle bir süper güç yazmışlardır. Peki o zaman The Seven karakterleri ile aynı karede olur muydu?

İzleyip göreceğiz.

Sonuçta The Boys, 4. sezonundan ikinci spoiler’ını sızdırmış oldu. Jensen Ackles’ın mesajıyla bozulan sürprizi buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.