AYBABTUDizi Haberleri

Terminator, Animasyon Dizi Olarak Ekranlara Geliyor

Netflix, Terminator animasyon dizisi için çalışmalara başlandığını açıkladı. Animasyon serisini, The Batman’in senaristi Mattson Tomlin hazırlıyor.

James Cameron, The Terminator ile 1984’te popüler film serisini bizlere ilk kez sundu ve sonrasında 1991 yılında Terminator 2: Judgement Day filmiyle seri, kült filmler arasına adını altın harflerle yazdırmış oldu.

The Terminator, yıllar içerisinde Hollywood tarafından yeni filmlerle devam ettirildi ancak ilk filmlerin etkisini hiçbir zaman başarılı şekilde yaratmadı. Ayrıca video oyunları, dizi, web dizisi, roman ve çizgi roman gibi farklı hikayeler de ortaya çıktı. Tek ortaya çıkmayan animasyon serisi vardı ve Netflix, şimdi bunu da hayata geçireceğini duyurdu.

Terminator, Anime Tarzında Bir Çizgi Dizi Olacak

Son dönemde Netflix, pek çok anime dizi yayınladı. Variety’nin haberine göre yeni Terminator çizgi dizisi, anime tarzında olacak. Terminator çizgi dizisi, aynı zamanda şov sorumlusu olarak da görev yapacak olan Mattson Tomlin tarafından yazılıyor. Netflix, dizinin yapımcılığı için Skydance ile birlikte çalışıyor. Ghost in the Shell ve B: The Beginning‘in animasyon şirketi Prodüksiyon I.G ise animasyonlardan sorumlu olacak.

Proje henüz geliştirilme aşamasında olduğu için senaryo veya göreceğimiz olaylar hakkında hiçbir bilgi yok. Ayrıca Terminator hikayesinin hangi dönemine odaklanacağını da bilmiyoruz.

Mattson Tomlin, Terminator animasyon dizisi şu açıklamayı yaptı:

Yazdıklarımı bilen herkes, büyük dalgalanmalara ve kalbe hitap etmeye inandığımı bilir. Netflix ve Skydance’in bana gelenekleri bozan, beklentileri alt üst eden ve hikayeyi cesurca ele alan bir Terminator sunma fırsatı vermesinden onur duyuyorum.

Beklentileri karşılayamayan son Terminator filmlerinin ardından animasyonla birlikte gelen sonsuz olasılıklar, seri için heyecan verici bir gelişme. Hatta bu duyurunun ardından yeni bir Terminator filmi duyurulması da şaşırtıcı olmaz doğrusu. Bir anime dizisiyle seriyi küçük ekrana taşımak, en azından Terminator evreninin gelişmesi için büyük ölçüde farklı bir yol olacaktır.

En çok merak ettiğimiz soru ise dizide nasıl bir hikaye ve evrenin hangi dönemi anlatılacak? T-800‘ü belki animasyon serisinde Arnold Schwarzenegger canlandırabilir.

Henüz her şey erken aşamada ve tahmin yürütmekten öteye gidemiyoruz ama Terminator hayranlarının heyecanlanacağı bir gelişme olduğu kesin.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lucifer'ın 6. Sezonu Gelebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.