Dizi Haberleri

Talihsiz Serüvenler Dizisi İçin Başrole Tanıdık Bir İsim Geliyor

series-of-unfortunate-events-kont-olaf

Geçtiğimiz günlerde Netflix kanalının Talihsiz Serüvenler Dizisi isimli kitap serisini dizi olarak uyarlamak için çalışmalara başladığını duyurmuştuk.

Lemony Snicket’ın daha önce sinemaya da uyarlanan eseri kitap okuyucuları tarafından sevilmiş ancak sinemada beklenen başarıyı sağlayamamıştı. Şimdi dizi olarak karşımıza çıkacak uyarlamada ise ilk rol belli oldu gibi.

Dizide, Baudelaire öksüzlerinin hain amcası Kont Olaf’ı canlandıracak isim; daha önce How I Met Your Mother dizisinde Barney Stinson’ı canlandırarak gönlümüzde taht kuran başarılı aktör Neil Patrick Harris olacak. Bu karakter, Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin sinema uyarlamasında usta oyuncu Jim Carrey tarafından başarıyla canlandırılmıştı.

neil-patrick-harris

Neil Patrick Harris ile görüşmeler başlamış. Doğruyu söylemek gerekirse bu haberi ilk duyduğumda gözümün önüne Kont Olaf’ı canlandıran Neil Patrick Harris geldi ve oyuncunun karaktere çok iyi oturduğunu gördüm. Bunun harika bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Bakalım Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire kardeşleri kimler oynayacak.

series-of-unfortunate-events

İlginizi Çekebilir  Adventure Time'ın Yaratıcısı, Netflix'e The Midnight Gospel İsimli Animasyon Dizi Yapacak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Neil Patrick Harris Kont Olaf için harika olmuş bence. :):) Umarım diğer oyuncuların seçimi de iyi olur. Her halükarda izleyeceğim. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu