Dizi Haberleri

SyFy’dan Yeni Peter Pan Dizisi: “The League of Pan”

SyFy kanalı, klasik Peter Pan hikayesinden yeni bir dizi geliştirdiğini duyurdu. “The League of Pan” adı verilen dizi, büyümeyi reddeden bir grup çocuğun maceralarını anlatan ikonik peri masalını ekranlara getirecek.

The Bridge‘ten yazar ve yapımcı Brian McCauley Johnson‘ın başına geçtiği “The League of Pen”; Wendy ve kayıp çocukların ana karaya dönüşlerinden 10 yıl sonrasında geçecek. Artık büyümüş olan kahramanlarımız Varolmayan Ülkeye yeniden dönüp, bir zamanlar evleri olarak kabul ettikleri bu büyülü diyardaki her şeyi tehdit eden kötülükle yüzleşecekler. Fantastik seri; büyümenin acı gerçekliğini ve “eve dönmenin” asla düşündüğümüz kadar basit olmadığını da gösterecek.

Geliştirecekleri fantastik seri hakkında konuşan NBCUniversal Entertainment Networks Orijinal İçerik Başkanı Bill McGoldrick, “Peter Pan, Kayıp Çocuklar ve Darling Ailesi bize nesillerdir cesaret ve gerçeklerden kaçmanın destansı hikayesini anlatıyor. Şimdi SyFy, klasik hikayeden özgün bir dizi uyarlıyor. Keşfedilmemiş diyarlarda sınırlı bir dizi oluşturuyor, yeni maceralar yapıyor ve bu karakterleri daha önce hiç görmediğiniz şekilde sergiliyor” dedi.

İlginizi Çekebilir  Acayip Hikayeler'e Davetlisiniz!

Kanalın Resident Alien, Vagrant Queen, The Magicians, Wynonna Earp ve Van Helsing gibi yapımları arasına katılacak olan “The League of Pen” diisinin yayın tarihi ise henüz açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu