Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Syfy, Chucky’nin TV Dizisi İçin Don Mancini ile Anlaştı

Syfy, Chucky’nin TV Dizisi İçin Don Mancini ile Anlaştı

MGM‘in yıllar sonra yeniden çekmeye karar verdiği Child’s Play filminin katil bebeği Chucky bu kez televizyona geliyor! Seri katil Charles Lee Ray‘in ruhu tarafından ele geçirilen Chucky‘nin tv dizisi haklarını Don Mancini‘den alan Syfy, korku sineması fenomenini ekranlara taşıyacak.

Deadline; Syfy kanalının, çocukluk kabusumuz Chucky’nin dizisini yapmak için serinin yazarı Don Mancini ile anlaştığını duyurdu. Mancini’nin Universal Cable Prods için senaryosunu yazacağı dizinin yapımcılığını da Mancini’nin yanı sıra David Kirschner ve Nick Antosca üstlenecek. Aynı ekip kanalla daha önce “Channel Zero” adlı korku antolojisi serisi yapmıştı.

Don Mancini, Temmuz ayında Twitter’dan paylaştığı “Child’s Play: The TV Series” mesajı ile sinyalini verdiği Chukcy dizisi için, “Uzun zamandır Chucky serisini televizyona getirmek istiyordum ve Syfy bunun için mükemmel bir kanal. Bu dizi, Chucky serisi için yeni bir başlangıç olacak; 30 yıldır seyirciyi dehşete düşüren orijinal görünümünü bozmadan Chucky’nin karakterini derinlemesine keşfetmemizi sağlayacak” dedi.

İlginizi Çekebilir  J.J. Abrams'ın Yeni Bilimkurgu Dizisinin Adı ve Kanalı Belli Oldu