Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Swamp Thing’i İki Farklı Aktör Canlandıracak!

Swamp Thing’i İki Farklı Aktör Canlandıracak!

DC Comics’in sevilen karakteri Swamp Thing’in televizyon uyarlamasında, ana karakteri iki farklı aktörün canlandıracağı açıklandı.

Deadline’ın yer verdiği habere göre Swamp Thing’in canavar haline (Asıl hali mi desek aslında?) daha önce 2009 yılında yeniden çekilen Friday the 13th filminde Jason’ı canlandıran Derek Mears hayat verecek. Öte yandan insansı formuna (Alec Holland) ise Here and Now televizyon dizisi ile çıkış yakalayıp 2019’da vizyona girmesi planlanan IT devam filminde Stan’i canlandıracak olan Andy Bean üstlenecek.

DC evreninin beyaz perde yansımasında inişli çıkışlı bir durum söz konusu. Televizyon dizileri konusundaysa oldukça dikkat çekici yapımlardan konuşabiliriz. Swamp Thing ise bu iki platformun dışında bir yere konulacak. Çünkü dizi DC’nin yeni online yayın servisi üzerinden izleyici ile buluşacak. Titans dizisinin karanlık yapısı bu platforma yakıştığı söyleniyor.

DC Universe yayın platformunda sırada Doom Patrol, Star Girl ve Swamp Thing var. Üçünün arasında Swamp Thing’in ön plana çıkacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Batman: The Animated Series, DC Universe'te HD Olarak Yayınlanacak!