Dizi Haberleri

Swamp Thing Kadrosuna Bir Oyuncu Daha Katıldı

DC Universe’in “Swamp Thing” dizi kadrosu oluşmaya başladı. Oyuncu Marie Sten de DC Universe’in orijinal yapımlarından Swamp Thing’te oynayacak.

İlgili Makaleler

Crystal Reed’in “Abby Arcane” rolüyle kamera karşısına geçeceği duyurulan Swamp Thing dizisine bir isim daha dahil oldu. Channel Zero dizisinde Jillian Hope Hodgson karakterine hayat veren oyuncu Maria Sten, DC hayranlarının merakla bekledikleri Swamp Thing dizisinde Arcane’in çocukluk arkadaşını canlandıracak. Len Wein ve Bernie Wrightson tarafından 1972 yılında yaratılan Swamp Thing, Warner Bros. yapımı olarak, 2019 yılında DC Universe online yayın platformunda seyirci ile buluşacak.

Swamp Thing’in Live-Action Dizisi Geliyor

Mark Verheiden ile Gary Dauberman tarafından senaryosu yazılan dizide; Louisiana’nın küçük bir kasabasında ortaya çıkan ölümcül bataklık virüsünü araştırmak isteyen Abby Arcane, bataklığın ürkütücü sırlarını keşfeder. Abby Arcane, yıllar sonra bu araştırma için döndüğü kasabasında çocukluk arkadaşı Liz Tremayne (Marie Sten) ile yeniden bir araya gelir. Babasının işlettiği barda barmen olan Liz Tremayne bir yandan da yerel gazetede muhabirlik yapmaktadır. Doğup büyüdüğü yeri tehdit eden sırları açığa çıkarmak için Abby Arcane’in araştırmasına katılacaktır.

Swamp Thing’in Çekimleri Bu Sonbahar Başlıyor
DC Universe, Batman Günü’nde Yayına Başlayacak

İlginizi Çekebilir  Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Hikayesi Sızdırıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu