Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Supernatural 15. Sezon İçin Yenilendi

Supernatural 15. Sezon İçin Yenilendi

Winchester Kardeşler doğaüstü olaylarla mücadeleye bir sezon daha devam edecek. The CW kanalının fenomen haline gelmiş dizisi Supernatural, 15. sezon için yenilendi.

Geçtiğimiz günlerde televizyon eleştirmenleri derneğinin bir paneli sırasında Supernatural‘ın 15. sezon için yenilendiği duyuruldu.

Panelde konuşan The CW kanalının sahibi Mark Pedowitz, “Ünlü dizinin erkenden yenilenmesi ile 2019-2020 yayın sezonuna bir adım önde başladıklarını ve bu sene için çok daha sağlam bir yayın stratejisi belirlediklerini” belirtmiş. 

Ayrıca bunun daha başlangıç olduğunu söyleyen Pedowitz, bünyelerindeki çok sayıda yeni ve eski dizinin de mayıs ayına kadar yenileneceği müjdesini vermiş.

Bazen konu ve senaryo açısından dizi kısır döngüye girse bile, hayran kitlesi her zaman dizinin arkasında oldu. 14. sezonu ile 300. bölümünü görecek olan Supernatural (Arka Sokaklar, Is that you?) bu sezonda Dean Winchester karakterine olanlar ile oldukça ilginç sulara yelken açmıştı. 

Panel sırasında konuşan Samantha Smith (Mary Winchester),  dizinin başarısının nedeni hakkında şunları söylemiş:

Birçok dizi ekibi bir aile gibi oldukları söyler ancak bizim için bu bir seviye ileride. Biz çok sayıda aileye sahibiz. Oyuncular ayrı bir aile, hayranlar ayrı bir aile ve çekim ekibi ayrı bir aile gibi oldu. Bunların birleşimi sayesinde de bu noktaya gelebildik.

Jeffrey Dean Morgan (John Winchester) ise aynı konuda şunları eklemiş:

Bence Supernatural‘ı bu kadar özel yapan şey, hayranlarla olan ilişkisidir. Siz onlara karşı dürüst olursanız ve kendinizden bir şeyler verdiğinizi onlara hissettirebilirseniz ortaya çok güzel bir ilişki çıkar. Sonuçta 300 bölüm çekebilmek için sizi gerçekten seven bir hayran kitlesine sahip olmanız gerekir.

Supernatural’ın 15. sezonu nasıl olacak bilinmez ancak şu bir gerçek ki daha çok uzun bir süre Winchester Ailesini izlemeye devam edeceğiz gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir  Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çekimleri Ağustos'ta Başlıyor