Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Supergirl, Televizyon Ekranlarına Gelebilir

Supergirl, Televizyon Ekranlarına Gelebilir

supergirl

DC Comics hem beyazperdede hem de televizyon ekranlarında hız kesmeden ilerliyor.

Önümüzdeki sezonda televizyon ekranlarına gelecek olan DC Comics projeleri olan Gotham, Constantine, Arrow ve The Flash‘ın ardından bir yeni proje de Supergirl mü olacak?

supergirl-karakterBleeding Cool sitesinin haberine göre DC Comics, Supergirl karakterini televizyon ekranlarına taşımaya hazırlanıyor.

Gotham, American Gods, Smallville ve Heroes dizileri için yapımcılık yapan Michael Green‘in bu projeyi üstleneceği konuşuluyor. DC Comics’in New 52 projesinde de Mike Johnson ile birlikte Supergirl karakteri üzerine çalışan Michael Green, aslında bu karaktere hiç de uzak değil.

Başka bir haber kaynağına göre ise Arrow ve The Flash dizilerinde çalışan Greg Berlanti‘nin, No Ordinary Family isimli dizide birlikte çalıştığı Ali Adler ile bu işin yapımcılığını üstleneceği söyleniyor.

Supergirl, daha önce 1984 yılında çekilen film ile beyazperdede görünmüştü. Sonrasında Smallville dizisinin 7. sezonunda da bir kez daha kendisini görmüştük.

Açıkçası DC Comics, güçlü ve güzel bir kadın süper kahramanı ekranlara taşıyarak farklı bir izleyici kitlesini de yakalayabilir. Resmi açıklama henüz yapılmadı ama eğer olursa güzel bir proje olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Shannara Günlükleri Dizisinin Açılış Jeneriği

Eğer Supergirl dizi olursa Supergirl karakterini kimin oynamasını istersiniz?