Dizi Haberleri

Supergirl Dizisinin Pilot Bölümü Sızdırıldı Mı?

supergirl-banner

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Supergirl dizisinin fragmanı çok izlenmiş ve çok konuşulmuştu. Beğenenler olduğu kadar beğenmeyenler de olmuştu.

Nedir, nedendir bilinmez, Kasım ayında CBS ekranlarında gösterilecek olan Supergirl’ün pilot bölümü internette malum ortamlara düştü.

Supergirl’ün pilot bölümünü yayıncı firmaya yakın birileri veya anlaşmalı kurumlardan birisi mi sızdırdı bilinmez; ancak internete sızdırılan ilk bölümün kalitesi ve aynı zamanda videoda kopya koruması ile ilgili bir yazı veya ibare bulunmaması, bu bölümün CBS ve Warner Bros. tarafından sızdırılmış olabileceği düşüncesini akla getiriyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda, Game of Thrones dizisinin televizyonda yayınlanmaya başlamasına günler kala dizinin ilk 4 bölümü internete sızdırılmıştı. Buna rağmen Game of Thrones dizisinin 5. sezon ilk bölümü, televizyon tarihinin en çok izlenen dizisi olarak rekor kırdı.

Supergirl-pilot

CBS ve Warner Bros. da belki bu durumdan ilham almış olabilirler. Dizi hakkında kötü düşünenlerin kafasındaki imajı silmek için de ilk bölümü yayınlamış olabilirler. Bir diğer düşünce de, yapımcı firma pilot bölüm hakkında yazılan yorumları ve izleyici tepkilerini takip edip dizinin diğer bölümlerini ona göre değiştirebilir.

Açıkçası bu sızdırma olayının bilinçli yapıldığını düşünüyoruz. Yine de dizinin devamı için 6 ay daha beklemek zorundayız.

İlginizi Çekebilir  Disney, Beauty and the Beast'in Öncül Dizisini Geliştirecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu