Dizi Haberleri

Supergirl Dizisine 3 Yeni Karakter

supergirl-banner

Supergirl dizisi, Ekim ayında televizyon ekranlarına gelecek olmasına rağmen dizinin pilot bölümü Mayıs ayında sızdırılmıştı.

Şimdi de diziye 3 yeni karakterin daha ekleneceği açıklandı.

Filmin yapımcısı Andrew Kreisberg, DC Comics’in iyi bilinen 3 karakterinin diziye eklendiğini açıkladı. Bu üç karakter; Red Tornado, General Lane ve Non.

Red Tornado, rüzgar ve hava akımı yaratabilime gücüne sahip bir cyborg. General Lane, şehre bir görev için gelen üst düzey bir asker ve aynı zamanda Lucy Lane’in babası. Non ise, 1980 yılında vizyona gören Richard Donner’ın Superman II filminde karşımıza çıkan Kriptonlu bir düşman.

red-tornado-general-lane-non

Bir diğer yapımcı Greg Berlanti, “Richard Donner’ın Superman serisini çok severim. O filmler Supergirl dizisi için de büyük ilham kaynağı oldu. Umarım dizide de o filmlerdeki aynı büyüyü, eğlenceyi, keyfi ve mucizeyi yakalayabiliriz,” dedi.

Dizide Superman’in de yer alacağı ancak göründüğü yerlerde de hep arkaplanda kalacağı belirtildi. Ayrıca Kara Zor-El’in de Flash veya Arrow karakterleriyle etkileşime girip girmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Dizi, 26 Ekim‘de televizyon ekranlarında olacak.

İlginizi Çekebilir  Outcast'in 2. Sezonu İçin Hazırlanın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu