Dizi Haberleri

Stranger Things’in Zeka Küpü Bob İçin Daha Farklı Planlar Varmış

Sean Astin’in benzersiz oyunculuğu ile Stranger Things kadrosuna bambaşka bir hava katan Bob Newby, diğer adıyla Bob The Brain için taslak aşamasında daha farklı düşünceler varmış.

Şimdi, yazının başından uyarımızı yapalım! Stranger Things’in ikinci sezonunu henüz izlemeyenler ya da yarısında kalanlar için bu haberde sürpriz kaçıranlar bulunuyor.

Bu size son uyarımızdır. Haberde sürpriz kaçıran var!

Diziyi bitirenler ve sürpriz kaçıranlardan rahatsız olmayanlarla beraber yolumuza devam edelim. Stranger Things’in ikinci sezonunda kadroya katılan Bob Newby, benim açımdan serinin en iyi karakterlerinden biri oldu. Sadece beğenme anlamında iyi olarak bahsetmiyorum, iyilik anlamında da en iyilerinden biri.

Öte yandan Duffer Kardeşler’in Bob Newby için başka planları varmış. Beyond Stranger Things programına konuşan kardeşler, Bob karakterini sezonun üçüncü bölümü olan Pollywog’da öldürmeyi planlamışlar. İlk taslağa göre Will’e korkularıyla yüzleşmesini söyleyen Bob, bölümün sonunda Will’in içine giren Shadow Monster ya da diğer ismiyle Mind Flayer tarafından öldürülecekmiş.

Stranger Things

Duffer Kardeşler konu hakkında, “İlk taslakta Kötü Will’in Bob’u öldürmesini planlıyorduk. En başta Bob’un bu kadar büyük bir role sahip olmasını düşünmemiştik. Sean’ın kadroya dahil olmasıyla birlikte, bu karakter beklentilerimizin de ötesine çıktı.” sözlerine yer veriyorlar.

Sean Astin’in ekibe dahil olması ve karaktere verdiği gerçeklik ile Duffer Kardeşler’in düşüncesi değişmiş. Böylece Bob The Brain, sezonun en önemli karakterlerinden biri haline gelmiş. Yine de bana kalırsa, o son anda aşık bakışması yapmasaydı Bob’un üçüncü sezon için bir şansı olabilirdi.

İlginizi Çekebilir  Akira'nın Tasarım Çalışmaları Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu