Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Stranger Things’in Yeni Maceraları ve Ekibin D&D Modelli Karakter Sayfaları Bulunan Kitabı Çıkıyor!

Stranger Things’in Yeni Maceraları ve Ekibin D&D Modelli Karakter Sayfaları Bulunan Kitabı Çıkıyor!

Bu haber, Stranger Things dizisinin 3. sezonunun başlamasına aylar olduğunu düşünerek sıkılan kitleye gelsin! 80’ler döneminde geçen bilim-kurgu gerilimini aktaran ekibin yeni maceraları Stranger Things: Worlds Turned Upside Down kitabında… Çocukların Dungeons and Dragons karakter kağıtlarının da bulunduğu kitap 30 Ocak’ta çıkıyor!

Penguin Random House ve Netflix işbirliğiyle yayına hazırlanan Stranger Things: Worlds Turned Upside Down kitabı 30 Ekim’de okurlarla buluşuyor. Çıkış tarihi Cadılar Bayramı’na denk getirilen Stranger Things’in kitabında Hayalet Avcıları tadında canavar-avı zamanı!

Stranger Things: Worlds Turned Upside Down’dan paylaşılan fotoğraflarda eskitilmiş görüntüsü verilen kitabın farklı açılardan görüntülerinin yanı sıra Dustin ve Eleven’ın Dungeons & Dragons’tan karakter kağıtları, canavar morfolojisi gibi bölümler yer alıyor.

Yaz 2019’da yayınlanacak olan Stranger Things 3. sezon öncesinde seriyi özleyenlere ilaç gibi gelecek olan kitapta Matt ve Ross Duffer’ın sözleri, başrollerdeki Millie Bobby Brown ve David Harbour ile röportajları, Hawkins haritası ve yeni sezondan bazı görüntüler de bulunuyor.

Dilerseniz kitabı buradan ön sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Artık Stranger Things Günü de Var