Dizi Haberleri

Stranger Things’in 3. Sezonu Usta Yönetmen John Carpenter’dan Esinlendi

Netflix‘in sevilen korku bilimkurgu dizisi Stranger Things’in yapımcısı Shawn Levy yeni sezonla ilgili ipuçlarını paylaştı. Daha hiç bir şey görmediğimizi iddia eden Levy, üçüncü sezonun Stranger Things’in en iddialı sezonu olacağını açıkladı.

Çekimleri süren dizi hakkında Bad TV’ye konuşan Shawn Levy, “Şu anda üçüncü sezon üzerinde çalışıyoruz ve şunu söyleyebilirim ki; bugüne kadar yaptığımız ‘en iddialı’ sezon olacak. Artık başka bir seviyedeyiz” dedi.

“Fazla özele inemeyeceğim ama bildiğiniz gibi ikinci sezon, ilkine göre daha sinematik ve daha karakterlere yönelik hale gelmişti. Bu dönüşüm üçüncü sezonda da devam edecek ve çok daha aksiyonlu bir sezon olacak” diyen Levy, yeni sezondaki korku düzeyi farkını da, “Dizide daha çok “John Carpenter ve diğer 80’ler korku filmi yönetmenleri” hayaleti olacak” sözleriyle açıkladı.

Tam bir istila hikayesine işaret eden Stranger Things üçüncü sezonu, Hawkins’in “Upside Down” ile mücadelesinde artık daha fazla insana sahip. Yapımcısının sözleriyle daha da heyecanlandığımız dizi 2019’da yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Ghostbusters Eski Çizgi Filmleri Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu