Dizi Haberleri

Stephen King Uyarlaması, The Stand Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

CBS kanalında yayınlanacak olan The Stand, konusu ve kadrosu itibariyle oldukça ilgi çekici bir yapım olacağa benziyor. Diziden ilk görseller de bunu kanıtlıyor gibi.

Ülkemizde Altın Kitaplar tarafından Mahşer ismiyle basılan ve Stephen King’in en uzun ve en kaliteli çalışmalarından biri olarak kabul edilen The Stand dizisinden ilk görüntüler ortaya çıktı. Vanity Fair ile paylaşılan görüntüler diziyle alakalı çok fazla bilgi içermese de görsel kalite açısından oldukça iyi gözüküyorlar.

Josh Boone tarafından yönetilen ve 10 bölüm olarak planlanan The Stand, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran salgın bir hastalıkla baş edemeyen insanoğlunun içindeki iyilik ve kötülük savaşını temel alan roman, King’in en iyi çalışmalarından biri olarak gösterilmekte.

The Stand, ilk defa dizi uyarlaması olarak karşımıza çıkmayacak. 1978 tarihli roman, aslında 1994 yılında 4 bölümlük bir mini seri olarak ABC kanalında yayınlanmıştı. CBS romanın tümünü kapsayacak daha detaylı ve kaliteli bir iş çıkartma peşinde.

Dizinin görselleri yayınlandı ancak henüz bir yayın tarihi belirtilmedi. Whoopi Goldberg, Alexander Skarsgard, Owen Teague, Odessa Young, Jovan Adepo, Heather Graham ve Nat Wolff gibi oyuncuların yer aldığı dizinin bu yıl sonuna doğru yayınlanması planlanıyor.

Aşağıda The Stand dizisiyle alakalı görselleri de görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Stephen King, IT Chapter 2 İçin Yeni Sahne Yazmış!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu