Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Stephen King, The Outsider Dizisinin 2. Sezonunu Doğruladı

Stephen King, The Outsider Dizisinin 2. Sezonunu Doğruladı

HBO, The Outsider dizisinin ikinci sezona uzatıldığı yönünde henüz bir açıklama yapmasa da bu bilgi Stephen King‘den geldi.

The Entertainment Weekly‘ye röportaj veren Stephen King, 2018 yılında çıkardığı romanından Richard Price tarafından ekrana uyarlanan dizinin ikinci sezona uzayacağını açıkladı. King, “Prodüksiyona başlayabildikleri zaman The Outsider‘ın ikinci sezonu olacak” dedi.

Serinin ikinci sezonunun, The Outsider romanının devamı olan Holly Gibney‘li If it Bleeds kısa hikayesini ele almayacağını da ifade eden Stephen King, “İki hikaye çizgisindeki farklılık, Richard Price‘ın yarattığı The Outsider dünyasında bunun nasıl yapılabileceğini bulmayı zorlaştırıyor.” diye konuştu.

King, ikinci sezonla ilgili görüşlerini de şöyle dile getirdi: “Tam olarak hikayenin nereye gittiğini biliyorum çünkü senaryonun bir bölümünü gördüm. Bunu sana söyleyebilirdim ama o zaman seni öldürmem gerekirdi. Sadece bunun gerçekten harika ve ürkütücü bir doğaüstü unsur olacağını söyleyebilirim.”

10 bölümlük ilk sezonu Ocak-Mart 2020 tarihleri arasında HBO‘da yayınlanan The Outsider‘da, Jason Bateman, Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vázquez, Jeremy Bobb ve Marc Menchaca gibi oyuncular rol alıyor.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in Zeka Küpü Bob İçin Daha Farklı Planlar Varmış