Dizi Haberleri

Star Wars: Young Jedi Adventures Seneye İlkbaharda Gelecek

Star Wars: Young Jedi Adventures, Anakin’in saldırısından önce genç padawanların nasıl bir eğitim aldıklarını anlatacak. Disney Junior için geliştirilen animasyon serisi 2023’ün ilkbaharında çıkacak.

Star Wars: Young Jedi Adventures, High Republic döneminde geçecek. Güç üzerine eğitim gören bir grup youngling’in hikayesini izleyeceğiz. Genç padawan’ların Jedi olmak için öğrenmeleri gereken çok şey var: Merhamet, disiplin, takım çalışması ve sabır. Onlar bu kadar gençken duygularını kontrol etmeleri kolay olmayacak.

Bu animasyon serisi, ana karakterleri gibi genç izleyici kitlesini hedefleyerek geliyor. Seri hem Disney+ hem de Disney Junior‘da yayınlanacak.

Nisan’da Jude Law’un bir Star Wars dizisinde yer alabileceğini söylemiştik. Bahsi geçen dizinin de genç padawan’ların eğitimine odaklanacağını söylemiştik. O haberi verirken elimizde yalnızca sızıntı bilgiler olduğundan bahsi geçen dizinin High Republic döneminde geçeceğini sanıyorduk. Yani Anakin’in karanlık tarafa geçmesinden öncesi. Meğer bilgiler sızarken iki farklı proje birbirine karışmış.

Star Wars Kutlamaları sırasında her şey açıklığa kavuştu.

Jude Law’un başrolde olduğu dizi Star Wars: Skeleton Crew adını aldı. Skeleton Crew, New Republic döneminde geçecek. Yani Luke Skywalker’ın Darth Vader ile karşılaşmasından sonra. Dolayısıyla The Mandalorian ve The Book of Boba Fett ile aynı dönemde. O dizinin konusu kayıp bir grup çocuğu bulma göreviyle yola çıkan bir adam hakkında olacak.

High Republic döneminde geçen dizi ise Star Wars: Young Jedi Adventures olacak. Bu animasyon serisinde bir grup genç padawan’ın başından geçenleri izleyeceğiz. Anakin’in ünlü katliamından hemen önce Jedi Akademisi’nde hayatın nasıl olduğuna göz atacağız.

High Republic döneminde geçen, Star Wars: Acolyte isimli bir animasyon serisi daha gelecek. Onun detaylarını içeren haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdilik diziler hakkında bildiklerimiz bu kadar. Umarım tüm karışıklıkları giderebilmişizdir. Detaylar belli oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Preacher, Dördüncü Sezonu İle Birlikte Bitecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.