Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Söylentilere Göre The Witcher, 3 Sezonluk Onay Aldı Bile

Söylentilere Göre The Witcher, 3 Sezonluk Onay Aldı Bile

Herkesin büyük heyecanla beklediği The Witcher dizisinden haberler arka arkaya gelmeye başladı. Kısa bir süre önce ilk fragmanı yayınlanan dizi hakkında Netflix‘in çok büyük beklentileri olduğu ortaya çıktı. 

Hemen hemen tüm başarılı fantastik kitapların ve oyunların birer birer ekrana uyarlandığı şu günlerde, en çok merakla beklenen yapımlardan birisi de hiç şüphesiz Netflix‘in çekeceği The Witcher dizisi.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski‘nin kitaplarından video oyununa uyarlanan ve şimdi de diziye uyarlanmakta olan bu başarılı serinin çok geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Bu potansiyelin farkında olan Netflix de yakın zamanda seriyi dizi olarak ekranlara taşımaya karar vermişti.

Ancak çıkan son söylentilere göre Netflix, çektikleri diziye fazlasıyla güveniyor. Bunun sonucu olarak, dizi daha yayınlamadan 3 sezonluk onay almış durumda.

The Witcher‘la ilgili söylentiler konusunda oldukça güvenilir bir hayran sitesi olan Redanian Intelligence‘ın haberine göre dizi şimdiden 3. sezon onayını almış. Netflix, dizi ile HBO‘nun Game of Thrones ile yakaladığı popülerliği yakalamayı planlıyormuş.

İlginizi Çekebilir  Hırsızlar Kraliçesi Carmen Sandiego Rolü Gina Rodriguez'in Oldu

Bu söylentiye kaynak olarak da DC çalışanı olduğu bilinen KC Walsh’ın tweet’i gösterilmiş. One göre:

The Witcher da Sabrina ile benzer bir anlaşma yapıp 3 sezonluk onay almış

Henry Cavill‘in başrolünde olacağı dizinin kesin bir yayın tarihi açıklanmamış olsa bile 2019’un sonlarına doğru Netflix’te yayınlanacağı biliniyor. Ayrıca dizinin ilk sezonunun 1 saat civarında 8 bölümden oluşacağı da bilinenler arasında.