Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » Sir Ian McKellen, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Oynamak İstiyor

Sir Ian McKellen, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Oynamak İstiyor

İşte ben güzel haber diye buna derim! Amazon’un dizi hakkını bir servet harcayarak elde ettiği The Lord of The Rings efsanesinin dizi versiyonunda tanıdık bir yüz görmeye çok yakınız.

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerinin 6 filminde de favori büyücümüz Gandalf’ı canlandıran Sir Ian McKellen, 1 milyar doların göze alındığı Lord of The Rings dizisine de yeşil ışık yaktı. Graham Norton’un BBC 2′deki radyo programına katılan McKellen, “Başka bir Gandalf’ı izlerken nasıl hissedeceksiniz?” sorusuna, “Ne demek başka bir Gandalf?” diye soruyla yanıt verdi ve ekledi: “Projeye evet demedim çünkü bana sorulmadı. Başka birinin mi oynayacağını öne sürüyorsun? Gandalf 7000 yaşında ve ben daha o kadar yaşlı değilim”.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisi İçin Star Trek Yazarlarıyla Anlaştı

Amazon CEO’su Jeff Bezos başta olmak üzere projeyle ilgilenen herkesin duymasını istediğimiz bu sözlerin, efsanevi büyücünün diziye giriş bileti olup olmayacağını zaman gösterecek. J.R.R. Tolkien’ın yüzük kardeşliğinin yeni hikayelerini genç Aragorn’un odağında keşfedeceğimiz Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings dizisini, Star Trek 4 filminin senaristleri JD Payne ve Patrick McKay yazacak. Televizyon tarihinin ikinci Game of Thrones’u olması istenen dizinin 2021’den önce yayınlanması planlanmıyor.

İlginizi Çekebilir  "Vision and the Scarlet Witch" Aşkı Disney+'ta!