Dizi Haberleri

Silent Hill: Ascension İçin Yeni Fragman ve Korkutucu Canavarlar Su Yüzüne Çıktı

Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment, bugün itibarıyla bu yılın sonlarında yayınlanacak bir Genvid İnteraktif Streaming Serisi olan SILENT HILL: Ascension için yeni bir fragman paylaştı.

SILENT HILL: Ascension, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan karakterlerin yeni ve korkunç SILENT HILL canavarları tarafından eziyet edilmesini ele alacak. Gölgelerde gizlenen bu canavarlar hem yakın zamanda işlenen cinayetler hem de uzun süredir bastırdıkları suçluluk ve korkuları nedeniyle karanlığa çekilen insanları, onların çocuklarını ve yaşadıkları yerleri yok etmekle tehdit ediyor.

YouTube player

SILENT HILL: Ascension‘da seyircilerin verdikleri kararlar sonucu belirleyecek. Bölümün son sahnesi yayınlandıktan sonra hangi karakterler hayatta kalacak? Kalanlar kurtarılacak mı, lanetlenecek mi yoksa acı mı çekecek? SILENT HILL: Ascension’ın nasıl biteceğini projenin yapımcıları dahi bilmiyor zira tüm karakterlerin kaderi izleyicilerin elinde.

SILENT HILL: Ascension özellikleri:

  • SILENT HILL evreninde yer alan yepyeni, derinlikli, karmaşık karakterler, canavarlar ve lokasyonlar
  • Milyonlarca izleyicinin karakterlerin hayatta kalmasına ve kaderlerini değiştirmesine aracı olan, Genvid’in gerçek zamanlı etkileşimli sistemine dayalı, yepyeni, gerilim dolu bir anlatı
  • Cihazlar arası akışı destekleyen yüksek kaliteli görseller
  • 2023’ün sonlarında başlayacak olan SILENT HILL: Ascension, izleyici eylemlerine göre her günün bir öncekinden farklı olduğu, günlük olarak kaçırılmaması gereken canlı bir hikaye
  • Genvid CEO’su Jacob Navok konuyla ilgili düşüncelerini, “SILENT HILL: Ascension, SILENT HILL serisinin dünya çapındaki hayranları tarafından bu kadar sevilmesine yol açan psikolojik korku öğelerinin yanı sıra sürükleyici deneyimi, dikkat çekici görselleri ve canlı topluluk odaklı anları ile de izleyenleri büyüleyecek. SILENT HILL: Ascension deneyimine katılarak, verdiğiniz kararlarla SILENT HILL kanonunda iz bırakma fırsatı yakalayacaksınız. Konami Digital Entertainment, Bad Robot Games ve Behavior Interactive ile iş birliği yaparak serinin fanlarına, hikâyenin bir parçası olmaları için eşsiz bir fırsat sunuyoruz,” şeklinde ifade etti.

Konami Digital Entertainment’ta SILENT HILL serisinin yapımcılarından biri olarak yer alan Motoi Okamoto ise “SILENT HILL hayranları ve korku severlerin sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şeyimiz var,” dedi ve sözlerine, “SILENT HILL evreninin hayranlarına tanıtılacak yeni karakterlerin yanı sıra, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde yeni bir etkileşimli hikâye anlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanında aynı anda ortaya çıkacak olan birden fazla ana karakterin kaderine siz karar vereceksiniz,” şeklinde devam etti.

Son olarak, Bad Robot Games’in Sanat Direktörü Chris Amaral da düşüncelerini, “’SILENT HILL: Ascension’da rahatsız edici, ayrıntılı karakterler, farklı diyarlara özgü canavarlar, kendine has benzersiz atmosferler ve ekibimizin gurur duyduğu bir ses ve görsel tasarım ile hayal gibi bir dünya yaratmak için ekstra çaba harcadık. Detaylı ortamlar, ürkütücü bir ambiyans ve gerçekçi karakterlerle canavarlar korku deneyimini daha da güçlendirip SILENT HILL’in en saf halini yaratırken aynı zamanda da tamamen markaya özgü bir hava sunacak,'” sözleriyle belirtti.

Genvid, ortakları Konami Digital Entertainment, Bad Robot Games ve Behavor Interactive ile birlikte, önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntıyı açıklayacağını belirtiyor. SILENT HILL: Ascension ile ilgili daha fazla bilgi için Ascension.com adresine gidebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.